Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Test prędkości

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Test prędkości


@Anonimnapisał(-a)

@Misiek62napisał(-a)

napisał(-a)

@Anonim, no właśnie. Niby pomiar trwa, a na końcu mogę zgłosić uszkodzenie. Czego? Chyba aplikacji.


@Anonim  a ja zgaduję, że appka, w sytuacji gdy test wykaże jakieś nieprawidłowości, przekaże swoje wyniki wraz ze zgłoszeniem.


@Misiek62Jeszcze jedno czy ty wspomniałeś o mnie w tym temacie ? Chyba nie a tylko o @Anonim ?

Przechwytywanie.PNG


Masz rację @Anonim  ja Ciebie nie wspominałem, tylko pojawiłeś się w cytacie. Jeśli z tego tytułu dostałeś powiadomienie, to moim zdaniem przesada.

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@Misiek62, nie natknąłem się nigdzie na podpięcie wyniku(ów) testu.

Więc po kolei. W menu  aplikacji MO zakładka Zgłoś uszkodzenie dotyczy u mnie czterech parametrów. To neostrada, telefon stacjonarny, WoIP i tv. Wykonałem pomiar dla neostrady i stacjonarki. Z tym, że dla tej drugiej usługi nie powtórzyłem pomiaru i dwie ostatnie pominąłem. Moim zdaniem, albo ja nie jestem świadom tej funkcji, albo celem pomiaru jest li tylko sprawdzenie faktycznego braku internetu, albo jakiegoś uszkodzenia, by to tylko i wyłącznie zgłosić. U mnie wszystko śmigało. A jeżeli tak, to te screeny wypaczają sens zakładki w appce. Jest jeszcze jedno moje przemyślenie. Nigdzie nie ma informacji/sugestii/, czy pomiaru należy dokonać przy włączonym, lub nie, WiFi. Pewnie to pytanie do Eksperta Orange. Jedyna rzecz jest pewna, a mianowicie dotknięcie kafelka cybertarczy, która ocenia bezpieczeństwo prawidłowo.

1 Pomiar usługi.jpg2 Test neostrady.jpg3 Pomiar neo.jpg4 problem neo.jpg5 neo nie.jpg6 TELEFON.jpg7 Tel. pomiar.jpgBezpieczeństwo.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Test prędkości

@Anonim 🙂 dużo zrzutów 🙂 ... jeśli chodzi o moje wypowiedzi, tak jak pisałem, to były moje przypuszczenia, czy też założenia, że tak byłoby to z sensem iż jest moduł do testu, więc gdy coś zostanie "pomierzone" powinno być przekazane - jeśli pomiar wskaże na wystąpienie błędów/problemów. Może trzebaby zapytać twórców o przeznaczenie modułu pomiarowego?

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@Misiek62, bo ja nie umiem zwięźle (podobno) wyrażać swoich myśli . Mam swój niepowtarzalny styl i praktyczna wskazówka może to zmieni?Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

A w chrome tylko tyle 

Bez tytułu4.png

i nic więcej.

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@Anonim, ale my o testach w aplikacji. Masz możliwość przedstawić z wynikami? Jeżeli wogóle jest to możliwe.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Test prędkości

@Anonim, sprawdziłem organoleptycznie i stwierdzam, że moje podejrzenia co do przeznaczenia usługi są następujące: chcąc zgłosić uszkodzenie/awarię posługujemy się tym właśnie narzędziem, które przed wysłaniem info o awarii robi wstępny test łącza, a wyniki jego nie są widoczne dla nas, a tylko załączane do zgłoszenia...

Korzystasz z panelu:
IMG_20180213_201016.png
Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@mabud73, ale przyznasz, że w takim razie te próby są mylące (komunikat). Może w kolejnych wersjach zostanie to doprecyzowane?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Test prędkości

Potwierdzam i proponuję o ewentualne info przy regułce dotyczącej testu, że np "wynik nie jest dla nas dostępny, ale ma ułatwić analizę problemu podczas zgłoszenia"

😉
Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@mabud73, regułą jest (bez wyjątkówEmotikon: Język), że organoleptycznie coś zaraz "klepnę"Emotikon: Mrugający