Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Streamowanie na światłowodzie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Streamowanie na światłowodzie

Witam.

 

Dwa dni temu zamontowali mi światłowód z Orange 300mb/s. Wszystko chodzi bardzo ładnie, nic się nie dzieje dopóki nie zacznę streamować na twitchu. Download spada powoli do 30mb/s, upload zostaje bez zmian a ping skacze do 160. Gram z chłopakiem obok, u niego nic się nie dzieje, poza pingiem. Streamuje Lola i niestety dałam rade tylko zagrać trzy gry, po czym nawet wywalilo streama. W Orange w niczym mi nie pomogli. Mówią, że za dużo wysyłam danych do sieci i to wszystko musi "pomyśleć" i się zapisać, oraz że muszę za każdym razem wyłączyć router na 15minut, żeby sie dane ustabilizowały. (Pan starał się wyjaśnić jak najprostszym językiem).

Nie chcę rezygnować tak szybko z tego internetu bo jeśli chodzi o jakieś pobieranie gier, filmów etc. to jest najprawdę bez zarzutów ale cuda zaczynają się, gdy włącze stream.

Naprawdę nie będzie szans streamować na takim internecie? szczególnie, że miałam upc 50mb/s, oraz około 3mb/s uploadu i nigdy nic nie wariowało, a tutaj światłowód i proszę... 

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Streamowanie na światłowodzie

@olka195 Jak wygłąda u ciebie login xxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Streamowanie na światłowodzie

 

@Anonim Nie jestem w stanie teraz podać bo pracuję ale wieczorem zobaczę w umowie to podam, a jeśli jest z tą koncówką to co to może znaczyć? 

Anonim

Nie dotyczy

Streamowanie na światłowodzie

@olka195 Masz tu opisane na temat IPv6 przez kolęge @mabud73


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Streamowanie na światłowodzie

@Anonim sprawdziłam umowę i jest końcówka ipv6. Czyli jak rozumiem, muszę ją skasować?

Anonim

Nie dotyczy

Streamowanie na światłowodzie


olka195 napisał(-a):

@vdsl2 sprawdziłam umowę i jest końcówka ipv6. Czyli jak rozumiem, muszę ją skasować?


@olka195 Tak


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Streamowanie na światłowodzie

rozmawiałam jeszcze raz z BOK i Pan powiedział dokładnie to samo, żeby usunąć ipv6, a jeśli to nie pomoże trzeba dodać znów ipv6, ale przed loginem wpisać BEZ_OCHRONY-login. Być może port, z którego chce korzystać jest blokowany i dlatego się tak dzieje. Mam nadzieję, że jedna z tych opcji zadziała i zostanę przy światłowodzie 🙂 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Streamowanie na światłowodzie

@Anonim usunęłam końcówkę ipv6, wczoraj podczas nagrywania na twitchu nic się nie stało, prędkość ciągle ponad 300mb/s. Także mam nadzieję, że przez następne 5 dni będzie wszystko w normie i pozostanę w Orange! 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Streamowanie na światłowodzie


olka195 napisał(-a):

rozmawiałam jeszcze raz z BOK i Pan powiedział dokładnie to samo, żeby usunąć ipv6, a jeśli to nie pomoże trzeba dodać znów ipv6, ale przed loginem wpisać BEZ_OCHRONY-login. Być może port, z którego chce korzystać jest blokowany i dlatego się tak dzieje. Mam nadzieję, że jedna z tych opcji zadziała i zostanę przy światłowodzie 🙂 


http://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4002357192,title,Bezpieczny-Dostep,article.html?searchedEleme...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Streamowanie na światłowodzie

@Anonim jak na razie wystarczyło usunąć ipv6, wszystko działa bez zarzutów. Prędkość nie schodzi poniżej 300mb/s, a ping w grze jest stabilny 🙂