Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek prędkośći po przedłużeniu umowy

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkośći po przedłużeniu umowy

@robert1989pl  100Mb/s  we właściwościach połączenia?

Bez tytułu15.png

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Spadek prędkośći po przedłużeniu umowy

Tak. Już niewiem co o tym myśleć. Spr. przez swój profil Orange, przez formularz uszkodzenia,po 60s tescie lacza stwierdzono że moja linia nie działa poprawnie,lub zle coś jest skonfigurowane i za 40zł może technik przyjechać. Tylko co on może zrobić czego jeszcze nie zrobiłem? będzie to ostateczność,ale coś czuje że niewiele to da. Wydaje mi się że problem leży po stronie Orange,skoro net u mnie działa i działał w 20mb bez żadnych problemów na obecnej konfiguracji routera. Chyba że ktoś jeszcze ma jakiś pomysł.

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkośći po przedłużeniu umowy


robert1989pl napisał(-a):

Tak. Już niewiem co o tym myśleć. Spr. przez swój profil Orange, przez formularz uszkodzenia,po 60s tescie lacza stwierdzono że moja linia nie działa poprawnie,lub zle coś jest skonfigurowane i za 40zł może technik przyjechać. Tylko co on może zrobić czego jeszcze nie zrobiłem? będzie to ostateczność,ale coś czuje że niewiele to da. Wydaje mi się że problem leży po stronie Orange,skoro net u mnie działa i działał w 20mb bez żadnych problemów na obecnej konfiguracji routera. Chyba że ktoś jeszcze ma jakiś pomysł.


@robert1989pl Jeśli system tak stwierdził że problem jest linią po stronie Orange to napewno nie zapłacisz 40zł.U mnie jest OK wiec wygląda tak.

1.PNG


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Spadek prędkośći po przedłużeniu umowy

UFF u mnie szampan już strzelił pożegnałem stacjonarne usługi orange miałem podobne problemy do was... trzeba uciekać od tej firmy obojętnie do jakiego operatora ja też miałem VDSL niby do 80 a faktycznie porażka....

A teraz mam tak i to jest najsłabsza obcja malutkiego operatora, 

 żal mi tylko tego straconego czasu z orange mogłem nie przedłużać umowy już 2 lata temu i cieszyć się normalnymi usługami

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkośći po przedłużeniu umowy

@marecki1  Orange ma za dużo klientów i tak traktują jak traktują. Z drugiej strony, że się psuje to też się na tym nie traci. Klient po parę razy zadzwoni na infolinię to czysty zarobek. Po co mu naprawiać od razu, musi trochę podzwonić to więcej kaski nabije.

Jakby każdy miał koło siebie swojego "Polneta" to byłoby fajnie.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Spadek prędkośći po przedłużeniu umowy

Drogi jaryn spoko jeśli lubisz się użerać i wiecznie walczyć o swoje to orange jest właśnie dla Ciebie napewno nie stracisz dostaniesz wielkie rekompensaty...niestety ale to przerabiałem więc przynajmniej ja podziękuję za takie usługi

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkośći po przedłużeniu umowy


marecki1 napisał(-a):

Drogi jaryn spoko jeśli lubisz się użerać i wiecznie walczyć o swoje to orange jest właśnie dla Ciebie napewno nie stracisz dostaniesz wielkie rekompensaty...niestety ale to przerabiałem więc przynajmniej ja podziękuję za takie usługi


W moim przypadku jak była możliwość migracji do Netii to oni twierdzili, że na moim łączu będzie 3 mega to ja do nich, że to bzdura, proszę sprawdzić. Dzwoniłem do nich chyba dwa razy nie oddzwonili no to zostałem w Orange. Tak to było z Netią. Teraz jak dzwoniłem do Orange to niby w maju 2018r. mają światełko podciągnąć, ale na takie obietnicę to trzeba brać poprawkę. Mam plany przeciągnięcia sobie po łączu radiowym interka ze światełka około 500m. Ale jest problem natury terenowej. Każdy ma swoje problemy z neostradą. Dziś dostałem sms, że jeszcze się wydłuży to o co proszę.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Spadek prędkośći po przedłużeniu umowy

Drogi Jaryn w takim razie trzymam kciuki choć radio jest bardzo wrażliwe na pogodę (a i częstotliwości które nie wymagają koncesji są często zapchane) to i tak pewnie będzie lepsze niż ADSL od orange, które korzysta z miedzi kupionej jeszcze w Polsce Ludowej za pieniądze publiczne ,a której przez całe lata świetlne nie modernizowano...