Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 62
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

To co, może teraz road do 30 dni bez restartu a najlepiej do wyłączenia urządzenia? W sensie, że sesja leci dopóki użytkownik nie odłączy zasilania od routera. Byłbym już wtedy w 100% zadowolony ale to chyba nigdy nie nastąpi w ofercie indywidualnej xd ps. tak jest równe 240 godzin, co do sekundy. 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

@bonzaj- tylko ... why? Stałe IP? Może to nie głupi pomysł w świetle informacji z innego wątku...

Nie mniej jednak, jak dla nas, obecne rozwiązanie jest w 100% satysfakcjonujące. Wymusiłem reset w okolicy 4 rano i tak pi razy oko co 10 dni się odbywa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 62
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Dlaczego? Tak po prostu bo czemu nie mieć jeszcze lepiej 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Ostatnio zauważyłem, że dostałem host "xxx.neoplus.adsl.tpnet.pl"  gdzie xxx to 6 znaków.

Adres IP zaczyna się 83.21.22.xxx, a w tracert drugi hop po funboxie to gda-bng1.tpnet.pl. 

Trochę dziwne : )

 

 

Nie wiem, w którym temacie mógłbym umieścić tą informację 🙂 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 21
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

jak mialem umowe na samego neta 1000/100 to ip bylo 79 i host ftth.supernova.orange.pl. Jak podpisalem umowe na orange love z netem 1000/300 to host wskoczyl neoplus.adsl.tpnet.pl a ip na 83 . Wszystko jest w normie? 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

@koster22  U mnie identycznie jest, więc chyba tak.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Chyba Orange w ten sposób chce polepszy statystyki dla hostów "ADSL". Może wtedy ładnie podnieść wyniki na speedtestach. Szkoda, że taki bałagan na hostach. Jakby nie można tego ujednolicić.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Cofnąłem aneks ze względu na wprowadzenie w błąd przez konsultanta i wróciłem do opcji 1000/100. Host to 79.163.xxx.xx.ipv4.supernova.orange.pl 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 7
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Przyszły zmiany do powiatu Makowskiego, miasto Różan już na wydłużonej sesji, oczywiście VDSL. Nie jestem w stanie kiedy dokładnie przyszły zmiany, ale w tym momencie moja sesja trwa 7 dobę, czyli mogę obstawiać połowę października. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Witam wszystkich. A czy Orange nadal prowadzi te cudowne zmiany czasu długości sesji PPP? Posiadam neostrade VDSL z FunBoxem 2.0 i sesja trwa zawsze 22 godziny. Brzegówka to wro-bng1.tpnet.pl