Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router

A ktoś może potwierdzić czy działa mu aplikacja "mój funbox" mając router "nie od Orange"?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 29
  • 0

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router

Tlumacze wam ze nie pojdzie zaden router oprocz Funboxa. Toc byli u mnie dwaj technicy i mi to tlumaczyli. To nie ONT sie loguje kodami Orange ale Funbox. Zaden inny router nie zna tych kodow i nie dojdzie do zestawienia sesji. Koniec marzen z wlasnym routerem. To mrzonki.

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router


@Radinapisał(-a)

Tlumacze wam ze nie pojdzie zaden router oprocz Funboxa. Toc byli u mnie dwaj technicy i mi to tlumaczyli. To nie ONT sie loguje kodami Orange ale Funbox. Zaden inny router nie zna tych kodow i nie dojdzie do zestawienia sesji. Koniec marzen z wlasnym routerem. To mrzonki.


@Kierus57Czy tobie działa własny router DGT podłączony do ONT ? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router

@Radi

 

To że Tobie technicy tłumaczyli to i tamto, nie oznacza że nie pójdzie. Ba, nawet tego nie sprawdziłeś tylko powielasz niesprawdzone informacje. Login masz na umowie, o hasło dowiadujesz się w BOKu. Przerabiałem to kilka dni temu. Usługa hula na różnych routerach.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router

A co ci ma innego technik powiedziec jak jest z łapanki?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 29
  • 0

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router

Wezmy zalozmy ze faktycznie nie znaja sie. Ale i tak na wejsciu mi powiedzial ze nie dostane Funboxa 2.0 i koniec. Gdyby sie zgodzili na FB 2.0, to nawet jesli nie mogli pojsc ze swiatlowodem do mojego pokoju ze wzgledu na zalamania scian, to wtedy ONT zostawili by w drugim pokoju gdzie wystarczy tylko dziurka z korytarza a z ONT juz bym sobie poszedl 20 metrowym kablem LAN. Ale nieee. Oni mi nie dadza 2.0 i koniec.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router

To nie godzisz się na instalację i następnym razem Ci w zębach przynoszą.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 29
  • 0

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router

maja niby dzwonic do mnie. Zobaczymy. Ale zawsze myslalem ze skoro sa to technicy Orange to maja wiedze w jednym paluszku. A to widze ze gamonie. Kłócą się ze mną że to funbox jest autoryzowany po adresie MAC a nie ONT. No ludzie. Jeden na drugiego patrzy i sie wzrokiem nawzajem pytaja.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router

To niech sobie autoryzują jak uważają Funboxa 2.0, tylko niech po prostu podłączą w konfiguracji ont + fb 2.0, ty go sobie bo ich wyjsciu odepniesz i podłączysz swój sprzęt, tylko musi obsługiwać vlany, co już zapewne wiesz jak się tym interesujesz.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 29
  • 0

Rezygnacja ze światłowodu po wizycie techników - FB 2.0/3.0 vs własny router

Tak obsluguje VLANY. To Tp-link w9980. Zreszta i tak mi potrzebny tylko do internetu. Nie zakladam VoIP ani TV.