Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

Chciałabym się dowiedzieć odnośnie podniesienia obecnych prędkości 100 -> 300 / 300 -> 600 itd, czy to jest dla nowych klientów?

Czy da się coś ugrać dla wieloletnich? Miesiąc temu skończyła mi się umowa na 2 lata, oczywiście przedłużyłam na kolejne 2, a teraz wprowadzają przyspieszone - trochę nie bardzo jak już obecnym nie będą podnosić, tylko "nowi".

Może ktoś doradzić czy da radę żeby jednak podnieść? Czy teraz muszę czekać kolejne 2 lata bez miesiąca na ewentualne zmiany i zostaje tylko zmiana pakietu na wyższy?

 

Dzięki z góry za informację.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

Tak jak myślałam, nie ma szans na przyspieszenie.

Czyli kolokwialnie mówiąc, zlewanie starych klientów.

Podziękuję tej firmie już z końcem umowy, bo nie lubię jak tak się traktuje kogoś, kto już jest ich klientem, a nawet nie starają się w żaden sposób zatrzymać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

Tylko dla nowych i przedluzajacych. Nadtepnym razem proponuje umowe bez lojalki aby uniknac takich sytuacji


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

Skontaktuj się z doradcą na czacie/infolinii i sprawdź czy odnowienie jest dla Ciebie dostępne.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

W takim razie poczekam do poniedziałku i spróbuję się dogadać, mogą nawet przedłużyć o ten miesiąc, tylko sam fakt dość znacznych zmian zaraz po podpisaniu umowy i traktowanie "starych" klientów w taki sposób jest...słabe.

Pozdrawiam UZ


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

Tak jak myślałam, nie ma szans na przyspieszenie.

Czyli kolokwialnie mówiąc, zlewanie starych klientów.

Podziękuję tej firmie już z końcem umowy, bo nie lubię jak tak się traktuje kogoś, kto już jest ich klientem, a nawet nie starają się w żaden sposób zatrzymać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

Próbowałem się coś dowiedzieć na infolinii...

Jedna Pani powiedziała, że za 20 zł jest możliwość, jak zacząłem drążyć temat dlaczego 20 zł to się biedactwo pogubiło w zeznaniach i chciała mi włączyć 1GB....

Drugi Pan (na czacie), stwierdził  że nie ma usługi 300/30, że jest tylko 300/50 i mam coś skopane w umowie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

Mi się niby udało ale z problemami, miałem 300/30, zadzwoniłem, przyjęto zamówienie....i cisza.

Po paru dniach sam się do nich odezwałem i ani śladu zamówienia - nic kompletnie.

Przyjeli ponownie, chciałem 600/100, kurier przyjechał, aneks do umowy podpisałem.

Mam mieć dychę taniej bo 69,99...ale jedno mnie i tak zastanawia, bo na swoim koncie orange widzę kwotę 170zł !!!, fakturę wystawiają gdzieś w połowie miesiąca więc ciekaw jestem co będzie, pewnie reklamacja.

Póki co dziś orange światłowód wogóle nie działa, podobno jakaś awaria, na infolinii powiedzieli że cały region ma problemy.......


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

Może potraktowali to jako nową umowę. W sumie nigdy nie wiadomo o co chodzi... 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Przyspieszony internet Orange dla starych klientów

Po podpisaniu aneksu w moim orange widzisz sume abonamentow starego i nowego na fakturze powinno byc juz wszystko ok. Ja mialem to samo przecgodzac z 300 na 1000.