Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy - neostrada

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy - neostrada

W jakim czasie przed końcem umowy moge ja przedłuzyc o kolejny okres np. 12 lub 24 mies?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Przedłużenie umowy - neostrada

Umowę na Neostradę możesz przedłużyć najwcześniej 90 dni przed końcem obecnej umowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie umowy - neostrada

Chyba, że zmiana będzie się wiązać ze zwiększeniem zakresu usług - np. większa szybkość, dodatkowe usługi np. telefon VoIP...., telewizja - poprzez podpisanie umowy na bogatszy pakiet, to można zrobić praktycznie w każdym czasie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Przedłużenie umowy - neostrada

Umowę na Neostradę możesz przedłużyć najwcześniej 90 dni przed końcem obecnej umowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie umowy - neostrada

Chyba, że zmiana będzie się wiązać ze zwiększeniem zakresu usług - np. większa szybkość, dodatkowe usługi np. telefon VoIP...., telewizja - poprzez podpisanie umowy na bogatszy pakiet, to można zrobić praktycznie w każdym czasie.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy - neostrada

Nic dodać, nic ująć do wypowiedzi kolegów 🙂

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy - neostrada

Witam, mnie nurtuje następująca sprawa, a mianowicie: umowę przedłużałem w czerwcu tego roku na opcje do 20 Mb/s, tyle bo nie było warunków na większą opcję, teraz jak robię sobie symulację o przedłużeniu umowy jest dziwna sprawa-jak się zaloguję to w dalszym ciągu pokazuje, że moge mieć te wspomniane 20 Mb/s, a jak sie wyloguję to pokazuję że można mieć opcję do 80 MB/s. O co kaman, nie rozumie tego, to w końcu jaką prędkośc mogę mieć podłączoną?