Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z linią telefoniczną


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Problem z linią telefoniczną

Mieszkam na wsi, mam podciągnięta linie telefoniczną, kiedyś miałem telefon stacjonarny ale z niego zrezygnowałem, nieprzemyślana decyzja. Chciałbym teraz mieć internet z neostrady, czy jest taka możliwość bez aktywnej lini? Czy da sie ją wykupić?

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z linią telefoniczną

Złóż zamówienie - np. przez stronę www.
Możesz mieć neostradę bez telefonu - jednak wtedy płacisz za utrzymanie łączna dodatkowo 29,24 zł miesięcznie.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Problem z linią telefoniczną

Ale już kiedyś byłem w orange i powiedzieli mi że musze czekać aż linia sie zwolni. Co to znaczy? Mam linie tylko nie mam telefonu od kilku lat.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z linią telefoniczną

A czy pod tym samym adresem masz internet na łączach Orange u innego operatora?
Jeśli nie, to być może nie ma portów na centrali.

Tego na forum nie sprawdzimy. Wpisz swój adres na stronie https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowod
co Ci pokazuje?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Problem z linią telefoniczną

Mam tylko internet bezprzewodowy z orange. Na tej stronie nie odnajduje mojego adresu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z linią telefoniczną

To w takim wypadku skontaktuj się z infolinią pod numerem 801234567 lub 510100100.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Problem z linią telefoniczną

Pod moim adresem nie ma dosepnych ofert a u mojego sąsiada już tak. Pewnie jest to spowodowane tym że nie mam aktywnej lini. Da sie ją odzyskac czy coś z tym zrobić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z linią telefoniczną

Wydaje mi się, że jak mieszkasz na wsi być może baza adresowa Orange nie uwzględnia Twojego numeru domu/ulicy (szczególnie jeśli w ostatnich latach były zmiany teleadresowe).

Proponuję kontakt z infolinią - tam doradca ma możliwość sprawdzenia możliwości technicznych w nieco innych sposób. Ew. dodanie Twojej posesji do bazy adresowej - wtedy odpowiedź będzie po pewnym czasie (w wyjątkowych sytuacjach może kilka dni trwać).

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Problem z linią telefoniczną

Pod jakim numerem? Dzisiaj także można dzwonic?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z linią telefoniczną

801234567 lub 510100100.
Numery są czynne 24/7.
Możesz spróbować - ale niedziela - więc albo połączysz się w chwilę albo poczekasz długo.