Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem buforowanie filmów


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Problem buforowanie filmów

Witam przejrzałęm forum czytałem wszystkie możliwe rozwiązania które zastosowałem.  Ale w dalszym ciągu mam problem. Mianowicie objawia się tym że podczas ładowania filmów w youtube , cda ,oraz ipla mam problemy z buforowanie filmy długo się wczytują muszę odświezać kilka razy. Wcześniej miałem Vectre i nie było problemu. Co moze być problemem?

4 ODPOW. 4

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Problem buforowanie filmów

standard w ORANGE , na neostradzie nigdy nie obejrzysz płynnie w dobrej jakości, identycznie jest na twitch.com i innych streamach , wszystko idzie przez jakies wiezły telia.net i gubi pakietyzz3.JPG


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Problem buforowanie filmów

terazzz.JPGsdfgadsgdfahfdhfh.JPG12,10.JPG

a tak dbaja o klientów, codziennie od kilku miesięcy u mnie , mam setki screenów z każdego prawie dnia

Anonim

Nie dotyczy

Problem buforowanie filmów

Wytwarzanie screenów nikomu się nie przyda, muzeum neostrady jakby powstało to ich nie weźmie. Lepiej naprawić co można naprawić, a jak nie można to zmienić dostawce.

Anonim

Nie dotyczy

Problem buforowanie filmów


Patryk88 napisał(-a):

Witam przejrzałęm forum czytałem wszystkie możliwe rozwiązania które zastosowałem.  Ale w dalszym ciągu mam problem. Mianowicie objawia się tym że podczas ładowania filmów w youtube , cda ,oraz ipla mam problemy z buforowanie filmy długo się wczytują muszę odświezać kilka razy. Wcześniej miałem Vectre i nie było problemu. Co moze być problemem?


@Patryk88 Jak technologia Neostrady ?