Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potrzebuję Światłowodu


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Potrzebuję Światłowodu

Hej,
Jestem juz klientem Oragne od długiego czasu, i od momentu wejścia Orange Love chciałem z tej usługi skorzystać w pełnym wymiarze, internet telefon, telewizja no all inclusive. Jedynym problemem stojącym na drodze jest fakt, że od jakiegoś czasu mimo, że Światłowód miał być podłączony nadal się to nie wydarzyło. Wszystkie bloki do okoła są już w zasięgu. Czy istnieje jakakolwiek opcja na przyspieszenie prac techników Orange bądź złożenie prośby o podłączenie mnie bo nie wiem jak długo mam czekać.

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Potrzebuję Światłowodu

@Big_Biggie94nie wiem czy można "przyśpieszyć", ale najlepszym testem jest złożenie zamówienia na taką usługę.... wtedy dostaniesz jakąś informację.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Potrzebuję Światłowodu

@Big_Biggie94, super, że jesteś z nami od dawna i chcesz korzystać z kolejnych usług. Dostarczenie łącz dla Światłowodu to skomplikowana sprawa, ale skoro sąsiedzi są już podłączeni to znaczy, że potrzebna infrastruktura jest już w okolicy, więc powinno być łatwiej.

 

Skrzyknij sąsiadów i uzupełnijcie dane na tej stronie:

http://oferty.orange.pl/internet/

Zgłoszenia trafiają do osób, które zajmują się nowymi inwestycjami i im więcej zgłoszeń tym większa szansa, że Orange Światłowód szybciej do Was trafi 🙂

 

Trzymam kciuki!