Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

@juzew_ przypomnij mi temat w PW, bo będę mieć czas dopiero w poniedziałek.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

Ja cie, ale Berdyczów! Mam zaplanowaną instalację w przyszłym tygodniu. Trzeba zacząć pilnować żeby sąsiedzi nie parkowali na studzienkach, bo inaczej ... BMT?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

@juzew_   skoro sam przyznajesz, że Ty wskazałeś złą puszkę, to po co w temacie "pomyłka technika"?  Zakładam, że @sebaswiderski  Ci pomoże odkręcić sprawę... tylko, to i tak oznacza odroczenie możliwości korzystania ze światła... do wizyty technika, a to pewnie zajmie kilka dni.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

We wcześniejszym wpisie użyłem skrótu myślowego.

Ja wskazałem pokój, w którym chcę mieć router, a technik znalazł w nim niewłaściwą puszkę i uznał, że to właśnie ta, że to właśnie z niej kabel biegnie na dół i musi być po drodze uszkodzony skoro nie można zestawić połączenia. Tymczasem puszka z właściwym kablem była obok. 

Na szczęście dobrzy ludzie z forum już pomagają i trzymam kciuki za pozytywny finał 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

Oczywiście technik ma być jasnowidzem i zgadnąć że właściwa puszka jest za szafą... fajny skrót myślowy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

 

Wybacz, ale takie czepialstwo nic nie wnosi do tej dyskusji.

Na szczęście są tu inne osoby, które potrafią realnie pomóc a nie tylko wyzłośliwiać się i mimo to cieszę się, że tu trafiłem.

Nie, nie musi być jasnowidzem. Wystarczy, że laikowi takiemu jak ja zaproponuje poszukanie innej puszki w innym pokoju. Fajnie też jak by miał przy sobie jakikolwiek tester okablowania, nawet taki za 20zł. Nie straciłby wtedy godziny czasu na badanie i podłączanie "na ślepo"  niewłaściwego kabla. 

Miłego wieczoru 🙂

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

Wybacz, ale takie przenoszenie odpowiedzialności na technika nic Ci nie pomoże. To fakt, że zmieniasz opis swojego wpływu na przebieg sprawy skłonił mnie do moich uwag. Dziwię się że oczekujesz aby technik  sugerował szukanie w innym pokoju, skoro to Ty wskazałeś ten w którym istnieje jakieś gniazdo.  Zauważ też, że w swoim pierwszym poście tego tematu wskazałem, że @sebaswiderski  zadeklarował pomoc... i życzę Ci aby technicy jak najszybciej znaleźli termin aby zrobić instalację.

 

Spokojnego wieczoru i cierpliwości.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

@juzew_ Stanę po Twojej stronie. Co to za technik, który tyle czasu nie potrafi określić puszki pośredniej i końcowej? Jeśli nadal sprężyną to 5 minut wystarczy by to stwierdzić. Jeśli generatorem- szukaczem par to trzy minuty dłużej...

Anonim

Nie dotyczy

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

@agat13  technik pewnie się spieszył, szukanie/badanie instalacji sporo czasu zabiera, administratora budynku trzeba było zaraz o pomoc prosić, przecież tam sporo ludzi mieszka, to nawet sąsiad by pomógł, instalacja pewnie pionami idzie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

Sprawa rozwiązana, dziś był ponownie inny technik, bardzo fajny i kompetentny. Usługa podłączona, działa. 

@Arti_Kn_Pl  @sebaswiderski @PARANOJA  - dzięki za konkretne rady/pomoc 🙂