Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange to kompletna porażka


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Orange to kompletna porażka

Temat przeniesiony z Sieć i dostępność usług do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Kłodzko, od kilku dni nie ma usługi. Internet leży, więc nie ma tv, telefonu. Zgłoszona usterka. I jaką otrzymujemy odpowiedź z terminem usunięcia usterki? 1 lipiec 2019. Czy Orange ma zamiar zrezygnować z klientów w Polsce i robi wszystko, aby sami odchodzili? Wymówienie już poszło, przenosimy się do konkurencji! 

2 ODPOW. 2

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange to kompletna porażka

Niestety ale wymówienie to najlepszy sposób na rozwiązanie problemów w Orange, pod warunkiem ze nie ma się lojalki bo wtedy trzeba płacić kary 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Orange to kompletna porażka

Też miałem podobny problem w tamtym roku ok  miesiąca  bez internetu bo kolej rozkopała wiązkę kabla telefonicznego ale dostałem bonifikatę na 2 pełne faktury na sierpień i wrzesień a neta nie było tylko w sierpniu. A w pakiecie TV po sat była neo 20 mb\s komórka w love internet mobilny do komórki jako pakiet i stacjonarny. Temu miesiąc bo czekali na jakieś tam zgody od miasta i od kolei tak by to naprawili od razu. Ja bym na twoim miejscu czekał bo i tak po miesiącu rozwiążesz umowę bez terminu wypowiedzenia z winy Oranga zwracasz tylko sprzęt i tyle chyba tak to wygląda bo coś takiego miał sąsiad.