Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Rozmowa z MAXem jakoś się nie klei, od razu mówi, że sprawa zarejestrowana i czy może jeszcze jakoś pomóc.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 56
  • 1

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

W rozmowie z Max-em spróbuj napisać na początku, że chcesz rozmawiać z konsultantem ,nawet po wybraniu usługi której sprawa dotyczy u mnie to podziałało kilka razy.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Cudownie udało sie czatować z człowiekiem. Mimo to, nie wiedzą w czym problem 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@robsit Niestety systemy w Orange podają czasem abstrakcyjne informacje. Wtedy należy zadać sporo pytań, aby wyciągnąć od konsultanta jak najwięcej. Kiedy była rezygnacja, kto, jak (na piśmie, infolinia, czat) powód...Niewiele to da, ale można zadzwonić kilkakrotnie, aby uwiarygodnić zeznania, ewentualnie wyłapać rozbieżności w info. W kolejnej Rozmowie to wykorzystać

Wiem, zabawa w podchody, ale ja bym i tak do Telepunktu się udał. Tam najszybciej się dowiesz co i jak


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@robsit co do maxa to zadaj mu dowolne pytanie z końcówką "w orange" np: jaka jest pogoda w orange? Po kilku powtórzeniach porozmawiasz z żywym człowiekiem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@robsit proponuję udać się do salonu, gdzie była składana cesja i dowiedzieć się, co przyjęli, zgłoszenie cesji, czy wypowiedzenie.

Wypowiedzenie przecież można anulować i ponowić cesję.

Zorientuj się jeszcze co to za salon. Jeżeli firmowy, to dziwne by było, żeby popełnili pomyłkę, ale jak się zdarzyła, to szybko powinni odkręcić. Jeżeli salon partnerski, to już gorsza sprawa. Tam pomyłki w wielu sprawach to norma. Ja staram się salony partnerskie omijać szerokim łukiem i ważne sprawy załatwiać w salonach firmowych, nawet jadąc do najbliższego firmowego kilkadziesiąt kilometrów.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Już kontaktowałem się z konsultantką, która mie obsługiwała w salonie formowym, w lekkim szoku była. Wizyta dopiero w poniedziałek. Trudno, może do tego czasu naprawią, chociaż obawiam się, że nie będzie łatwo, tym bardziej, że chyba nie wiedzą o co chodzi


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

A najlepsze, że zgłoszenia są już zamknięte 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@robsit notuj wszystko i jeśli chcesz mieć wpływ na jakość usług w przyszłości opisz to i wyślij do Orange. Wiem, że firma jest wrażliwa na takie uwagi i robi analizy tego typu spraw. Warto pokazywać słabe punkty obsługi, by je likwidowano na przyszłość


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Szkoda, że w weekend czy dni wolne nie ma tam z kim rozmawiać.