Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odnawianie Neostrady co pół roku

ROZWIĄZANE

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Odnawianie Neostrady co pół roku

Czy to prawda, że "automatyczne" copółroczne odnawianie umowy na Neostradę (u mnie do 20Mbps) zostało zlikwidowane i wraz z zakończeniem obecnego okresu półrocznego będę zmuszony podpisać umowę dwuletnią?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odnawianie Neostrady co pół roku

Dopóki Ty nie podejmiesz innej decyzji, to umowa będzie się przedłużała co 6 miesięcy z automatu. Mało tego nawt jak się przedłuży możesz ją rozwiązać w każdej chwili z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez konsekwencji finansowych za jej rozwiązanie. Informacja że APU przestała obowiązywać jest oczywistym kłamstwem konsultanta. Jeżeli miało by coś takiego nastąpić, byłoby to zmianą warunków umowy o czym musiałbyś być poinformowany w formie pisemnej. Więc bez obaw nic się nie zmieni.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

33 ODPOW. 33

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Odnawianie Neostrady co pół roku

@pirenej Nie słyszałem o tym, choć problem i mnie dotyczy...Moja się odnawia...po raz drugi i póki nie założą FTTH będzie się odnawiać 🙂


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Odnawianie Neostrady co pół roku

No bo dzwoniła do mnie miła Pani i proponowała przedłużenie umowy "która właśnie mi się kończy". Co pół roku tak dzwonią (do mnie to hoho, może już 5 lat nawet) i chcą dodać TV, simkartę i coś tam jeszcze, ja grzecznie dziękuję, bo mi się przecież sama odnawia. A tym razem miła Pani mówi, że to już przestało obowiązywać i przejdę na umowę bezterminową z cenami bezpromocyjnymi. Średnio jej ufam, ale do tej pory tak nie mówili.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odnawianie Neostrady co pół roku

Dopóki Ty nie podejmiesz innej decyzji, to umowa będzie się przedłużała co 6 miesięcy z automatu. Mało tego nawt jak się przedłuży możesz ją rozwiązać w każdej chwili z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez konsekwencji finansowych za jej rozwiązanie. Informacja że APU przestała obowiązywać jest oczywistym kłamstwem konsultanta. Jeżeli miało by coś takiego nastąpić, byłoby to zmianą warunków umowy o czym musiałbyś być poinformowany w formie pisemnej. Więc bez obaw nic się nie zmieni.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Odnawianie Neostrady co pół roku

@pirenej Miałem podobny watek, zerknij,..


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Odnawianie Neostrady co pół roku

Podglądam właśnie moj.orange. Umowa kończy mi się 3 października (dzisiaj jest 29 września). Na stronie "Bieżące koszty" widzę cenę Neostrady bezpromocyjną 160zł i:

Koniec okresu rozliczeniowego:

za 26 dni ( 25 października 2020 )

Czy 160zł dlatego, że po 3 października zadziała APU i cena wróci do promocyjnej?

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Odnawianie Neostrady co pół roku


@agat13napisał(-a)

@pirenej Miałem podobny watek, zerknij,..


jak wyszukać?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odnawianie Neostrady co pół roku

Będziesz miał cenę promocyjną, bez obaw.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Odnawianie Neostrady co pół roku

@pirenej W "Internecie domowym" temat "Info od konsultanta" we środę w zeszłym tygodniu. Mi tez taka strategie sprzedaży sprzedali. Zastosowałem się do pierwszej porady. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Odnawianie Neostrady co pół roku