Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niski transfer z niektórych stron.

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Niski transfer z niektórych stron.

Opcja 600/60 z serwerów Logitech przy pobieraniu sterowników masakrycznie niski trasfer do 100kb/s to samo tyczy sie pobierania sterowników ze strony Creative tam do 200 kb/s. Po użyciu VPN problem znika. Zauważyłem również ze na niektorych stronach (fora internetowe) moje IP jest zbanowane, chociaż jeszcze 2 tygodnie temu bez problemu na nie wchodziłem będąc klientem UPC. Pierwsze wrażenia z użytkowania Orange Światłowód mieszane prawde mówiąc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Niski transfer z niektórych stron.


TheTrooper napisał(-a):

Dokładnie jestem na tym teraz 3.0.0.4.380_7266. Fabryczny reset zrobiony również  po wgraniu. Nie  mam pomysłu  gdzie może lezeć problem. Od biedy  moge sobie VPN odpalać jak zciągam powoli ale wolał  bym rozwiązać ten problem 🙂


@TheTrooper Z tym Asuem jest problem poszukaj sobie na asus vip forum rozwiazania

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Niski transfer z niektórych stron.

@TheTrooper Jak masz w loginie xxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Niski transfer z niektórych stron.

Hmm... teraz mam zagwostke. Obecnie  lece na własnym routerze RT-AC88U. Jak wpiąłem Funbox  2.0  problemu nie ma. Jak ponownie wpiąłem Asus znowu przyblokowane  transfery.  Teraz będe miał proces myślowy  o co chodzi i jak to rozwiązać.

Anonim

Nie dotyczy

Niski transfer z niektórych stron.

@TheTrooper Jak masz wpięty router Asus do funbox czy ONT?

 


Bez tytułu.png

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Niski transfer z niektórych stron.

ASUS wpięty bezpośrednio do OTN z pominięciem Funbox. Jak podmienie ASUSa z Funbox to transferów  nie mam  obcietych.

Login w ASUSie bez IPv6, PPPoE, VLAN 35, MRU 1492, MTU 1492, DNS1 8.8.8.8, DNS2 8.8.4.4 drugia opcja DNS1=194.204.152.34, DNS2=194.204.159.1. Na sofcie merlin  na oficjalnym  juz sprawdzam dlaej to samo. OTN ->Funbox-> Komp działa.  OTN ->ASUS-> Komp przyciete pobieranie. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Niski transfer z niektórych stron.

@TheTrooper Czy na tym sprawdzaleś ASUS RT-AC88U Firmware version 3.0.0.4.380.7266


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Niski transfer z niektórych stron.

Dokładnie jestem na tym teraz 3.0.0.4.380_7266. Fabryczny reset zrobiony również  po wgraniu. Nie  mam pomysłu  gdzie może lezeć problem. Od biedy  moge sobie VPN odpalać jak ściągam powoli ale wolał  bym rozwiązać ten problem 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Niski transfer z niektórych stron.


TheTrooper napisał(-a):

Dokładnie jestem na tym teraz 3.0.0.4.380_7266. Fabryczny reset zrobiony również  po wgraniu. Nie  mam pomysłu  gdzie może lezeć problem. Od biedy  moge sobie VPN odpalać jak zciągam powoli ale wolał  bym rozwiązać ten problem 🙂


@TheTrooper Z tym Asuem jest problem poszukaj sobie na asus vip forum rozwiazania

Anonim

Nie dotyczy

Niski transfer z niektórych stron.

Z Logitecha i Creative ściąganie nie przekracza 100KB/s 80- momentami 100.

Nerwostrada w opcji do 10.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Niski transfer z niektórych stron.

Jak podlacze Funbox 2.0 to ściąga normalnie z duża prędkością. Na ASUSie mam problem.