Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@gilban  na obecną chwilę IPV6 to nie standard w sieci, nawet topowy router nie utrzyma tego typu połączenia, standardem jest IPV4 i nikt tego szybko nie zmieni, to za duże koszta by wszystkie sprawne urządzenia ot tak wymieniać.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Ja nawet nie używam IPv6. Na infolinii mi polecono wyłączenie, nic to nie dało (no może delikatny efekt placebo) ale już niech będzie.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim  bo IPV6 czy włączone czy nie i tak się nie utrzymuje w sieci, co rusz wskakuje na IPV4, inna sprawa że mało jaki operator wspiera IPV6, mój na sztywno ma IPV4.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Obserwując linię, zauważyłem, że obecnie już nie ma spadków do moich sławnych 1531 kbps. Teraz się ustabilizowało się na 1917 kbps. I tak już kilka dni.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

To o 386 kbps szybciej. Przypomniały mi się czasy S@AGEM FAST 800 i prędkości 256, 512 kb/s i 1 i 2 Mb/s.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Dopowiem jeszcze, że połączenie z słupkiem TP mam drogą podziemną. A router dalej trzyma synchro na 19xx kbps (i nie spada nawet przy restarcie sesji PPP). Jeżeli prędkość znowu spadnie, to zadzwonię do mojego znajomego, który jak się nie aż tak dawno okazało, jest technikiem w Orange 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

No to nieźle, choć ta prędkość i tak nie jest za specjalna.

 

Jak się w przyszłości na Windows 10 przesiądziesz, niestety wsparcie do Windows 7 kończy się w styczniu, to się ta linia może zacząć zatykać.

 

W zasadzie to już dobrze by było pomyśleć o przesiadce na Windows 10, puki kluczem od Windows 7 da się 10 aktywować.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@gilban Mój laptop był kupiony z Win10, ale dysk HDD zmusił mnie do instalacji Win7.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość


@Anonimnapisał(-a)

@gilban Mój laptop był kupiony z Win10, ale dysk HDD zmusił mnie do instalacji Win7.


Co ma dysk do wersji Windows... rozwiń tą zależność, bo zaciekawiłeś mnie tym 😉

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim Każdy wie, że Win10 działa tragicznie na dyskach HDD 😉 Potwierdzone info na moim laptopie, który 1.5 roku działał pod Win10.

Teraz pod Win7 to jest poprawa w płynności, laptop już działa lepiej, chociaż dalej się tnie (przydałoby mu się wymienić dysk + wyczyścić w środku)