Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@gilban Na takim tłumieniu to VDSL pójdzie bez najmniejszego problemu. A mi mówią, że u mnie nie pójdzie wyżej niż 1.50 Mbps.
Możliwe, że linia może być kopnięta, bo cała powstała za czasów TP (na żadnej puszce tam nie ma loga Orange tylko jest TP)
@Anonim Też masz Orange Modem Wifi? 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

A na ADSL2 bądź G.DMT bym osiągnął lepsze rezultaty? Obecnie jadę na ADSL2+. W routerze nie mam opcji zmiany.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim  Modulacje w tym przypadku automat ustawia. Mój router działa u klienta po rozstaniu się z neostradą 1,5 roku temu. Teraz tylko T-Mobile jeśli chodzi o internet, ale za niedługo do UPC. Musi mi się przynajmniej jeden abonament skończyć. Teraz mam tyle http://www.speedtest.pl/test/215606474  ale jak ludziki zaczną bardziej wiercić w interku to poniżej 25 się trafia.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Chciałbym jeszcze coś dopowiedzieć: Ping podczas gdy mam > 3 Mbps to oscyluje w 19-21ms, a jak poniżej 3 Mbps, no to 34-39ms


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

A to jest w dużej mierze zależne od serwera z którym strona testująca prędkość, nawiązuje połączenie. Im jest dalej od Ciebie, tym jest gorzej.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Testy internetu Orange zawsze wykonuję na tym samym serwerze (Orange Polska S.A. Łódź)

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim  Bo się zwiększa opóźnienie na porcie powinno być to widać w statystykach xDSL.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

adsl-opóźnienie.PNG

Racja. Jak jest > 3 Mbps, no to opóźnienie na porcie jest mniejsze niż 10.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

A i dopowiem: Odziwo pomimo zasypanej błędami linii i strasznie niskiego marginesu SNR, to połączenie jest stabilne, może przez te 2 lata katorgi było z 5-6 samoistnych, chwilowych rozłączeń.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

adsl-zły wynik.PNG

DLM dopiął swego... wróciły te moje sławne 1531 kbps... na szczęście podobno dzisiaj mają być technicy.