Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Citi2017 W sumie racja, ale głupio płacić tyle $$ za średnio 1.20 mbps (tyle mam najczęściej) (wiem, nie mam szans na pełne 10 Mbps ze względu na > 4km od najbliższego DSLAM'u).

@Anonim Technicy podobno będą w poniedziałek, więc porozmawiam z nimi.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

rozumiem  ciebie możesz próbować z technikiem pogadać na czacie  ale jak daleko jest stacja to fakt nic ci nie poradzą dlatego tez ta umowa jest do 10 mb/s 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Jakby ktoś się interesował, to są osiągi internetu LTE w moich okolicach LTE szybkii.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

A po co żeś tę Neo przedłużał, skoro wiedziałeś że parametry linii masz takie beznadziejne?

 

Ja obecnie mam umowę na czas nieokreślony - czyli przedłuża się co pół roku i w każdej chwili mogę im powiedzieć - dziękuję.

 

Mi jak kiedyś spadła prędkość wysyłania do zera i ich technik nie umiał tego naprawić to zerwałem umowę z ich winy.

 

Po dwóch latach nagle okazało się że mogę mieć prędkość Neo 17 - 18 Mbit i wysyłanie też na Full. 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Ja wiem, że byłem głupi, przedłużając umowę 😞

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

A mam pytanie: Posiadając inny router, osiągnąłbym wyższe prędkości synchronizacji? Pamiętam kiedyś, na routerze było 4500 kbps, a na testerze ADSL to 4800 kbps.

Inny przykład: Mój kolega, który mieszka znacznie bliżej od DSLAM'u, to kiedyś używał ten sam router co ja (Orange Modem WiFi) i na speedteście miał 7.50 Mbps, a teraz ma Liveboxa 2.0 i ma równe 8 Mbps.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim  posiadając inny router nie osiągniesz wyższych prędkości, coś z linią jest nie tak, technicy powinni zdiagnozować usterkę, zdalnie na Forum tego nikt nie zrobi.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Okej. Prawdopodobnie w poniedziałek przyjadą technicy.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość


@Anonimnapisał(-a)

A mam pytanie: Posiadając inny router, osiągnąłbym wyższe prędkości synchronizacji? Pamiętam kiedyś, na routerze było 4500 kbps, a na testerze ADSL to 4800 kbps.

Inny przykład: Mój kolega, który mieszka znacznie bliżej od DSLAM'u, to kiedyś używał ten sam router co ja (Orange Modem WiFi) i na speedteście miał 7.50 Mbps, a teraz ma Liveboxa 2.0 i ma równe 8 Mbps.


Dla przykładu tego typu router z dobrą (krótką) linią i dobrą kartą na centrali tyle wyciąga. Linia nadaje się do VDSL-a, ale sobie tam działa właśnie taki router.

Bez tytułu.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Ja mam takie parametry:

 

archer.JPG

 

I mi mówią że na tej linii nie da się VDSL uruchomić.


archer.JPG