Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 10Mb/s prędkość linii 5?!


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Neostrada 10Mb/s prędkość linii 5?!

Witam drogich użytkowników Orange, od ponad 6 lat jestem w Orange.

Aktualnie posiadam neostrade do 10Mb/s znam jej wad (iinternet może być od 1Mb/s do 10Mb/s) jeszcze kilka tygodnitemu prędkość llinii adsl wynosiła 12mb/s było tak od momentu podpisania umowy aż do zeszłej soboty.
W tedyinternet zaczął szwankować jak sie okazało wina centrali, zrobiłem panikę i poprosiłem o pomoc techniczną. Pan który przyjechał zresetował moją llinie przez smartfona z jakąś aplikacją poczym pojawiła się prędkość az 21Mb/s (jest to max prędkość jaka może być osiągnięta ma mojej linii) uznał że to za dużo i ograniczył mi ją do 5 Mb/s

Moim największym bólem jest to że chciałbym mieć 10mb/s gdyż było to wygodne dla mnie . 5mb/s to stanowczo za mało intrnet muli wifi i telewizor plus pc razem są nie możliwe na takim połączeniu... Dawniej było to możliwie.


teoretycznie mój internet jest testowany i ma dobieranie jak najlepszych parametrów co wynika ztego że zostanie mi to 5mb/s

Moim pytaniem jest czy mogę poprosić kogoś z Orange np technika czy jakaś Panią z salonu o to abymój intrent miał 10mb/s ????
6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 10Mb/s prędkość linii 5?!

Myślę że możesz osiągnąć te 10mb/s. Dzwoń do BOK i tam reklamuj swoją prędkość. Być może po okresie testowym osiągniesz swoje 10 mb/s.

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Neostrada 10Mb/s prędkość linii 5?!

Troche dziwna sytuacja, jeżeli było 10 do tej pory to i teraz tak powinno działać. Możesz wrzucić parametry łacza?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Neostrada 10Mb/s prędkość linii 5?!

Czy o to chodzi? Nie jestem biegły w całym ty temacieCzy o to chodzi? Nie jestem biegły w całym ty temacie

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 10Mb/s prędkość linii 5?!

@erykLab Wykonaj reset routera do ustawień fabrycznych, bo twoja linia pozwala ci na 20Mb


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Neostrada 10Mb/s prędkość linii 5?!

Linia da radę, wiec pewnie niedługo się będzie stabilizować i zwiększy sie prędkośc

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 10Mb/s prędkość linii 5?!

Jak wyglądają parametry po jakimś czasie pracy łącza, bo to co widać to jest bardzo przycięte łącze. Co jest jeszcze podłączone do linii?  Widać, że są niektóre parametry nienormalne.