Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

Cześć jestem tu nowy. Mam już doprowadzony światłowód. Dziś była ekipa. Jest to jakieś bezpłatne doprowadzenie światłowodu do domu. Wszystkich sąsiadów podłączają (domy jednorodzinne). Dzwonił do mnie jakiś pan i pytał czy jestem zainteresowany. Jak długo trwa od momentu doprowadzenia do domu a kiedy będę mógł korzystać z internetu światłowodowego?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

szklana kula mówi mi ze 6 kwietnia ma się uruchomić broniewskiego. przyłącze masz wiec dość szybko powinni montera przysłać z umowa 2-3 dni od oddania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

@mistela222 jeżeli realizacja z programu POPC, to będzie trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Przed oddaniem sieci nie będzie można dokonać podłączenia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

@mistela222 to musisz ustalić właśnie z handlowcem. Jeśli wykonywana jest instalacja, to OPP powinno być już gotowe ( punkt dystrybucyjny- skrzynka) .

Idź za kablem i fotnij jak będziesz mógł gdzie się kończy. 

Zerknij czy jesteś na liście https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii/


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

@mistela222 doprowadzony do domu, czyli doprowadzili ci do budynku i zostawili go w takiej puszce natynkowej?
Jeśli jeszcze nie podpisałeś umowy z OPL to zrób to jak najszybciej, dzięki temu lada dzień przyjadą monterzy i zainstalują Ci internet 😉

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

Tak, chodzi o POPC. Jeden z gości, którzy dziś kopali u mnie mówił, że może koło miesiąca. Zaczęli na ulicy kopać jeszcze w zeszłym roku i mówili wtedy, że w styczniu, ale "przyszła" zima.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

Dziś podpisywałem jakby zgłoszenie do przyłączenia i coś jeszcze. Zupełnie się na tym nie znam. światłowód mam już w środku w domu. Pan który go prowadził mówił, że będę miał takie gniazdo jak od telefonu. Otrzymałem sms, miałem wejść na adres i potwierdzić chęć podpięcia. Otrzymałem potwierdzenie o przyjęciu deklaracji i jej numer. Kiedy oddamy inwestycję skontaktuje się z tobą konsultant i dopełni formalności. Taki tekst w wiadomości. Pomyślałem, że może ktoś orientuję się ile może to trwać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

@mistela222: jak już podłączą na całej ulicy bądź osiedlu, będzie dokończona inwestycja i oddana... i wtedy dopiero można się spotkać z handlowcem 🙂 inaczej nie jest on w stanie wprowadzić zamówienia na twój adres dla FTTH bo nie ma go jeszcze w systemie 🙂

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

Jest możliwość sprawdzenia kiedy się zakończy?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

Tak jak @agat13 napisał, sprawdzaj https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii/ w rozwijanej pozycji "Informacje ogólne dla POPC II" pojawiają się pliki z nowymi adresami. Tam szukaj siebie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Mam już światłowód w mieszkaniu. Kiedy będę miał internet?

Dzięki wielkie za pomoc.