Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s

@janusz19515 Minimalnie Cat.5e - do Cat.6 nie ma różnicy, gigabit poleci. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s

OK - dzięki.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s

Kupiłem TP link UE 330, podpiąłem do PC winXP,  i nie widać jako nowej karty sieciowej.

Anonim

Nie dotyczy

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s


@janusz19515napisał(-a)

Kupiłem TP link UE 330, podpiąłem do PC winXP,  i nie widać jako nowej karty sieciowej.

Sterowniki masz tu klik.


 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s

OK - widocznie urządzenie niezainstalowało się automatycznie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s

@janusz19515, w przypadku Win XP trzeba najpierw pobrać i zainstalować sterowniki, a potem podłączać urządzenie.

Win XP jest "starym" systemem i może nie mieć w sobie sterowników do najnowszych urządzeń (takich jak Twoje) - dlatego urządzenie nie "zainstalowało się" automatycznie.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s

@Ela12 jak są sterowniki od producenta urządzenia (karta sieciowa/czy inne urządzenie), to się samemu instaluje sterowniki, Windows instaluje domyślne sterowniki, oczywiście jak takie są, co czasem powoduje problemy, XP nie jest wspierany więc sam nie zainstaluje już nowszego urządzenia, trzeba podać mu sterowniki na tacy, dałem w poprzednim poście link do nich.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s

@Anonim, ale żeby nie instalował domyślnych czy takich ogólnych, to lepiej przed podłączeniem zainstalować takie konkretne (jeśli są dostępne) do konkretnego urządzenia.

 

Ela


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s

Laptop powrócił z ulepszenia, powiększyli pamięć z 2 RAM na 4 RAM, włożyli szybszy i pojemniejszy dysk, karty sieciowej nie udało się do HP Compaq Presario dołożyć lepszej.

Użyłem zakupionej i polecanej karty TP-LINK  UE 330 Gigabit Ethernet Adapter.

Mam światłowód 300 Mb/s, ale test prędkości na tej karcie wykazuje maksymalnie 80 Mb/s

Test wykonywałem wg instrukcji na filmiku Orange.

 

Coś źle robię. ?

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Mała prędkość światłowodu 300 Mb/s


@janusz19515napisał(-a)

Laptop powrócił z ulepszenia, powiększyli pamięć z 2 RAM na 4 RAM, włożyli szybszy i pojemniejszy dysk, karty sieciowej nie udało się do HP Compaq Presario dołożyć lepszej.

Użyłem zakupionej i polecanej karty TP-LINK  UE 330 Gigabit Ethernet Adapter.

Mam światłowód 300 Mb/s, ale test prędkości na tej karcie wykazuje maksymalnie 80 Mb/s

Test wykonywałem wg instrukcji na filmiku Orange.

 

Coś źle robię. ?

 

 


Karta coś zakupił korzysta z usb 3.0, skoro masz usb 2.0 to wyniki masz prawidłowe, zresztą duży wpływ na transfer ma komputer, ty masz dość słaby.