Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze do artykułu: Problemy z protokołem "IPv6"

Zespół Nasz Orange
  • 2291
  • 3555
  • 120

► W nawiązaniu do tej informacji Szczęśliwy robot - Moderator Wiktor ◄

Niniejszy temat to miejsce, w którym można dodawać uwagi o artykule: Problemy z protokołem "IPv6"

Zapraszam do dyskusji Emotikon: Szczęśliwy

6 ODPOW. 6
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

► Wpis ze względu na poruszaną problematykę został tutaj przeniesiony z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Internet stacjonarny w Orange - Moderator Wiktor ◄

Proszę o dopisanie do rozwiązania z działania usługi FTTH i niech technicy dopisując do loginu /ipv6, żeby wszystko działo przy tej usłudze od 6 miesięcy technicy, twierdzili z problem, jest, po stronie TV Samsung gdzie klientka napisała wiele pism do Orange i Samsunga gdzie obie strony nie rozwiązały problemu, dopiero gdy ja jako technik dla Samsunga rozwiązałem ten problem po dopisaniu /ipv6. Cala usługa działa prawidłowo od 2 miesięcy TV internet i VoIP .Na ipv4 są zacięcia na you tubie, ale na ipv6 ten problem nie występuje

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 95
  • 24
  • 0

@mabud73, oficjalnie także ode mnie - wielkie dzięki za zasilenie bazy wiedzy:)

Highlighted

Poziom 34, Ekspert
  • 2828
  • 4408
  • 118

Nie ma problemu. Cieszę się że przygotowany przeze mnie poradnik przyda się potrzebującym, jednocześnie dziękując za edycję 🙂

Highlighted

Poziom 34, Ekspert
  • 2828
  • 4408
  • 118

► Fragment poniższej wypowiedzi został poprawiony tak, by zawarty w nim kontekst korelował z niniejszym tematem ◄

Problemy z protokołem ipv6 w urządzeniach mobilnych.

Śledząc temat, co jakiś czas wyłapuję podobne problemy. Otóż zdarza się w telefonach z androidem po aktualizacji do 6.0.1 i związany jest z brakiem transmisji danych. W tym przypadku zdarzyło się to w Samsungu A5. Przypadek i rozwiązanie problemu opisane tutaj. W przypadku innych urządzeń mobilnych, tutaj, a w przypadku I-phone 6s, tutaj

@Agnieszka, można uzupełnić powyższy poradnik o ten problem, oraz dodać etykiety "android, konfiguracja, aktualizacja"

Pozdrawiam

Maciej

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 47
  • 35
  • 3

Miałem meg aproblemy z moja neostrada VDSL - od dwoch tygodni nie dalo sie ogladac zadnych serwisus streamingowych, był problem nawet z logowaniem sie do banku. Rozwiązaniem okazało sie usunięcie /ipv6 z loginu do neostrady. Wielkie dzięki za pomoc! Szczęśliwy mężczyzna

Highlighted

Poziom 34, Ekspert
  • 2828
  • 4408
  • 118

@Szymon_W, super że nasz artykuł okazał się pomocny. 

Pozdrawiamy 🙂