Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

Witam wszystkich jeszcze raz wklejam post tamten można usunąc bo nikt sie nie odzywa a jesteście ostatnią deską ratunku...
Od 2 miesięcy mam funpacka moja synchronizacja to 49mb. Przez pierwszy tydzień było ok. Teraz telewizja klatkuje , obraz się zatrzymuje pikselizuje łamie się dźwięk. Problem rozwiązują technicy już sporo czasu bez większego pomysłu na rozwiazanie. Wymienili jakieś styki później kabelek później posprawdzali. A problem występuje nadal cyklicznie co około 5-7min trwa 2 sekundy. Jedyne co wiem to że mam na lini sporo błędów crc. Co można jeszcze zrobić i czy często to się zdarza? Już niedługo może będę miał światłowód. Ale do tej pory trzeba to jakoś polepszyć. Dodam że mój router to funbox 2.

34 ODPOW. 34
Anonim

Nie dotyczy

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

@Patryk88 Jeśli problem występuje, nie tylko telewizja a tez z internetem to pozostaje zgłaszać problem ponownie na infolinie.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

Problem koniecznie do zgłoszenia do operatora. Problem prawdopodobnie dotyczy Twojej linii bądź DSLAM-u. 

Anonim

Nie dotyczy

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

A nie możesz tych urządzeń połączyć kablem???  Musisz łączyć je przez WiFi??


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

Umiecie czytać? Wszystko mam podłączone przez kabel. Obecnie powymieniali mi pion, styki, kabel do szafy, a telewizja dalej pikselizuje. Dodam ze w funboxie mam około 40 błędów ES . Mam serdecznie dość jeśli to się nie zmieni to wypowiem umowę im. Technicy tylko twierdza że wyczerpali wszystkie środki. A co mnie to obchodzi skoro telewizja działa jak działała.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

Umiem czytać, nie pytałem o Wi-Fi. Mozesz wrzucić screena z tymi parametrai routera o których mówisz? błedy?

Anonim

Nie dotyczy

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

@Patryk88 Czy ten problem z TV występuje w czasie wizyty techników?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

A co to ma do tego? Byli sprawdzali był nawet człowiek siedział i wtedy występowały błędy ale były naprawde małe i stwierdził że on wcale nie zwracałby na to uwagi:) Teraz przycieli mi prędkość i sypie mi się net:)

Anonim

Nie dotyczy

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

@Patryk88 Ja już taki sam temat przerabiałem z internetem przez 6 miesięcy jak naprawili net to  męczyłem się z TV po roku walki została odlaczona.A jeśli chodzi o zerwanie umowy to poczytaj dokładnie umowę i regulamin.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Jeszcze raz pikselizacja i zacinanie dźwięku

słuchajcie ja chyba zrezygnuję z tej zgniłej pomaranczy i wrócę do vectry. Obniżyli mi predkość ze zmodernizowanego łącza z ktorym problemow być nie powinno ponieważ raporty i pomiary wychodza idealnie. Moja predkosc na która zapinał się modem to 51mb obecnie zmniejszyli mi za moja zgoda i ustaleniami z technikiem infolinii na 34mb zaobserowalem poprawe w tv wystepuja jeszcze drobne pikselizacje ale jest  troche lepiej pikselizacje wystepuja tez rzadzien i nie ma zaklocen dzwiekowych. Pisałem już w tej sprawie do Wojciecha - rzecznika orange.

To niedorzeczne żeby w centrum miasta blisko głownej centrali i przy malutkiej odległości od szafy działy się takie cyrki.  Moim zdaniem są to przeciązenia na centrali. Albo jeśli pomiary wychodzą poprawne problem leży w przewodzie gdzies dalej. I co w takim przypadku dalej? Mam mieć gorszą jakość tv i wyższą predkość internetu czy niższa predkość i lepsze tv:) Co mozna jeszcze w tej kwestii zrobic skoro mam już punkt zaczepienia:) Odnosnie predkosci