Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet domowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 82
  • 0

Internet domowy

Jeśli to nie problem to jutro podam więcej informacji.

Zobaczymy czego dziś się dowiem oraz spróbuje sam coś poszukać może na coś trafie.

Dziękuje za pomoc.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22015
  • 179

Internet domowy

@Marcinekxxx: jak idą poszukiwania zaginionej puszki?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 82
  • 0

Internet domowy

Przepraszam ale totalnie mi wyleciał ten temat z głowy

Udało mi się wykombinować coś takiego i przyjąłem że to jest właśnie ta tak zwana "puszka"

Możliwe że się mylę.

Marcinekxxx_0-1619360234766.png

Niestety teraz już nie mam do niej dostępu ponieważ jest przykryta warstwą styropianu.

Dalej kabel idzie w ziemi i nie wiem którędy przebiega itp.

Dalszych pomysłów nie mam co można zrobić.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53069
  • 610

Internet domowy

@Marcinekxxx tak, to może być ta puszka. Szkoda, że zakryta i niedostępna. Zawsze byłoby coś wiadomo i można coś zrobić. Sam pomiar w tym miejscu dałby pogląd na sieć. Zapytam: wiesz gdzie się kończy ten kabel idący w rurce w prawo?  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 82
  • 0

Internet domowy

Kurde nie wiem czy o to chodzi ale z tego co się orientuje to ten kabel jest poprowadzony do mojego pokoju w którym znajduje się komputer.Dla pewności musiałbym się jeszcze upewnić bo zgupiałem teraz.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22015
  • 179

Internet domowy

@Marcinekxxx: taki czarny masz do pokoju doprowadzony?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 82
  • 0

Internet domowy

Taki to może nie 🙂

Nie mam pojęcia gdzie ten czarny kabel się kończy.

Widzę jedynie jak z ściany wychodzi biały kabel który już bezpośrednio jest podłączony do mnie  


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22015
  • 179

Internet domowy

@Marcinekxxx: no to troche szkoda że nie dasz rady "dojść" do połączenia...

Nie wiem jak w tej sytuacji uzasadniać "zamówienie montera" ale jestem pewien że @agat13 coś doradzi mimo wszystko.

Wygląda jakbyś miał co najmniej dwa punkty połączeń na kablu telefonicznym zanim ten trafi do modemu... może coś by się dało poprawić... Z drugiej strony skoro nawet nie możesz zlokalizować tych połączeń to sam i tak nic nie poprawisz.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53069
  • 610

Internet domowy

@Marcinekxxx czyli masz jeszcze jedno połączenie. I właśnie to może generować problemy ...ja już widzę trzy różne kable...nie wiadomo ile jest jeszcze i jak wyglądają złącza po latach....co ja bym zrobił? 

Na zdjęciu widzę kostkę. Czy to jest fragment jakiejś większej fotki? Czy potrafisz ustalić wedle ilości kostek np od rogu budynku gdzie wychodzi z ziemi ta pionowa biała rurka? Są sposoby na szukanie tego i ja bym w tą stronę szedł jednocześnie kombinując jak z tej kostki wyprowadzić kabel do domu, aby był jak najmniej widoczny. Założywszy oczywiście, że znajdziesz ta pionowa rurkę i chociaż namierzysz puszkę


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 82
  • 0

Internet domowy

No troszke szkoda to ocieplenie mnie zniszczyło.

Ale dziękuje za pomoc wszystkim bo raczej nic tutaj nie wykombinujemy a raczej wy..

Pozdrawiam