Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Głębokość przeplotu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Głębokość przeplotu

Dla mnie to nawet mógłby być transfer mniejszy kosztem pingu, mi ten internet tak naprawde służy do grania i czy serwer niemiecki czy z holandii to ping waha sie własnie około 60-80ms tak jak w screenie, a interner radiowy na tych samych serwerach wskazywał ping do 45ms
mam nadzieje, że uda sie coś zrobić

Anonim

Nie dotyczy

Głębokość przeplotu

wysłałem

Anonim

Nie dotyczy

Głębokość przeplotu


Piotrekk85 napisał(-a):
To podziel się ze wszystkimi jak masz magiczną różdżkę w kieszeni.

Magiczna różdżka, ale to nie jest potrzebne wystarczą rozumni ludzie tylko bardzo ciężko ich spotkać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Głębokość przeplotu

I co z tego, że może i znajdziesz pracownika Orange który na chwilę poprawi parametry (to samo można osiągnąć przez uszkodzenia).

Jak za ileś miesięcy powiedzmy 10 osób na tej samej linii zeche tego samego i niestety co oczekuje @maaateuszp się nie uda. Mając umowę na rok lub 2 lata nie warto bawić się w tymczasowe rozwiązania.
Anonim

Nie dotyczy

Głębokość przeplotu


Piotrekk85 napisał(-a):
I co z tego, że może i znajdziesz pracownika Orange który na chwilę poprawi parametry (to samo można osiągnąć przez uszkodzenia).

Jak za ileś miesięcy powiedzmy 10 osób na tej samej linii zeche tego samego i niestety co oczekuje @maaateuszp się nie uda. Mając umowę na rok lub 2 lata nie warto bawić się w tymczasowe rozwiązania.

Faktycznie nie powinien brać takiej neostrady do grania i tak się tylko będzie męczył.

Ktoś to czytał co ja mu napisałem to po co takie bzdury wypisywać o jakimś szukaniu pracowników Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Głębokość przeplotu

pozostaje mi grać na tym co mam.
wnioskuje, że nie doprosze się o ustawienie mniejszego przeplotu
Pytanie z innej beczki- netia ma takie same problemy z serwerami jak Orange ? bo to jedyne mi pozostanie jak bedzie kończyła mi się umowa, chyba że do tego czasu wrzucą nam światłowód a dostaliśmy taka informacje, że mają w planach kwestia +/- rok.
Moge oczywiście się mylić ale jeżeli to jest po prostu usługa z większym transferem ale z takimi serwerami zagranicznymi to lepiej celować w lokalnego operatora, ktoś może z Was wypowie sie na ten temat.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Głębokość przeplotu

Problem jest taki, że wielu użytkowników z Polski (a najwięcej z Orange) w grach robi nadużycia więc dostęp z Orange jest na najmniejszym priorytecie.
Co do Netii - to bywa różnie, niektóre pule numeracji też bywają blokowane.
Jeśli to usługa na łączach Orange, to problemy raczej podobne.
Jeśli na miedzi lub światełku od netii/dialogu, to zależy jak daleko jesteś od centrali.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Głębokość przeplotu

W ostatnich miesiącach pracowaliśmy nad poprawą jakości łącz i powyższe problemy nie powinny już występować. Oznaczamy ten temat jak rozwiązany.