Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co to ma być neostrada


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Co to ma być neostrada

I z tego co się jeszcze dowiedziałem . Ostatnio Ojciec wzywał technika . Technik prosił o przestawienie czegoś na centrali lecz nie zgodzili się bo już dawno tego nie robią . Może chodziło o tryb fast i się nie zgadzają nie wiem


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Co to ma być neostrada

Właśnie ja również cudów nie oczekuje, ale od 3 dni prędkość drastycznie spadła z 3 mb do 0,5 mb . Choć przez cały okres użytkowania Neostrady od kilku lat prędkość zawsze utrzymywała się na tym stabilnym poziomie.



Anonim

Nie dotyczy

Co to ma być neostrada

@Bartek1991@piotr662Może pomyśleć o Internecie LTE ? Będzie dużo lepiej niż po kablach ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Co to ma być neostrada

tak właśnie myślę ale napewno nie tu bo wystarczy że mam 4 telefony w orange w rodzinie i tu internet lte tego operatora nie przekracza 5mb/s często kupuje innych operatorów startery i pomarańczowe najgorzej wypadają .Szkoda bo jednak internet po kablu z założenia jest najbardziej stabilny i szkoda że nie chce im się zrobić przewiertu pod szosą i przeciągnąć swiatła na drugą strone . 

Anonim

Nie dotyczy

Co to ma być neostrada


@piotr662napisał(-a)


To jest stabilnie 

Bez tytułu4.png


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Co to ma być neostrada

jaryn uwierz że dla mnie teraz jest w miare stabilne . Orange powoli i systematycznie mnie do tego przystosowało 🙂