Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Budowa sieci światłowodowej Orange


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Budowa sieci światłowodowej Orange

Na początku lipca w kamienicy, w której mieszkam umieszczono zawiadomienie opatrzone logiem Orange, które informowało o budowie sieci światłowodowej w budynku w okresie 1-31 lipca.

 

I rzeczywiście, na początku lipca pojawili się z dwa razy panowie technicy ubrani w kamiezelki odblaskowe z napisem Orange i coś robili zarówno na klatce schodowej, jak i na ulicy przed budynkiem (schodzili do studzienek i nosili kable światłowodowe). Na pytania o postęp prac zbywali, żeby dowiadywać się bezpośrednio w Orange.

 

Gdy w połowie lipca chciałem sprawdzić, jaki jest postęp prac wybrałem się do salonu, gdzie pani poinformowała mnie, że w moim rejonie nie są ani prowadzone, ani planowane żadne inwestycje i w ogóle próbowała mnie przekonać, że może oni tylko zbierali deklaracje (nie dodała, dlaczego mieliby to robić w roboczych strojach, z kablami światłowodowymi na plecach i w studzienkach, zamiast w mieszkaniach).

 

Kilkukrotnie próbowałem dodzwonić się pod numer kontaktowy do wykonawcy umieszczony na zawiadomieniu, ale bez skutku ("numer jest niedostępny").

 

Dodam, że wraz z pozostałymi mieszkańcami podpisywaliśmy wcześniej deklaracje o przyłączenie światłowodu, a wspólnota udzieliła już Orange potrzebnych zgód na budowę światłowodu (mimo nieokreślenia konkretnego terminu jej realizacji - wstępnie miało to być na jesieni b.r.).

 

Czy mogę gdzieś uzyskać informację, czy te prowadzone pracy były rzeczywiście przez Orange, a jeśli tak to w jakim celu?

3 ODPOW. 3

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Budowa sieci światłowodowej Orange

@adam1643Cześć Adam. Przede wszystkim skontaktuj się na czacie lub telefonicznie. Podaj adres i Doradcy będą mogli powiedzieć coś więcej na ten temat.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Budowa sieci światłowodowej Orange

@adam1643 Po zakończeniu prac muszą być jeszcze odbiory, pomiary i sporządzona cała dokumentacja. U mnie trwało to wszystko szybko, ale potrafi się wydłużyć.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Budowa sieci światłowodowej Orange

@adam1643jakbyś na priv mi napisał adres to będę w stanie Ci sprawdzić co się dzieje. Być może termin opóźniony z jakieś powodu. Jest to do ustalenia. Pozdrawiam, Bart.