Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak planów na instalacje światłowodu przez rok 2017


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 12
  • 0

Brak planów na instalacje światłowodu przez rok 2017

Witam, właśnie dowiedziałem się że nie ma planów co do budowy światłowodu w moim mieście przez cały rok 2017, powiedzcie mi, jak to jest możliwe że w takim mieście jak Ruda Śląska nie ma takich planów? Miasto ma 140 tyś. mieszkańców, kilka/kilkanaście kilometórów od Rudy Śląskiej są wioski po 5 tyś. mieszkańców i one mają światłowód ?! To co oni tam robią? Streamują jak się krowy pasą? Nie chce nikogo obrażać, ale to jest jakiś żart. Kto tworzy plany inwestycyjne i na czym się opiera? 

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Brak planów na instalacje światłowodu przez rok 2017

Możesz zawsze skorzystać z LTE domowy 😜


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 7
  • 0

Brak planów na instalacje światłowodu przez rok 2017

@Azure a skąd masz taką informacje? Bo też mam kilka adresów do sprawdzenia.

Nie wiem też jeszcze jak zainteresować Orange osiedlem, w którym w każdym bloku jest już zrobiona wewnętrzna instalacja światłowodowa do każdego mieszkania, z której w tej chwilki korzysta już mało konkurencyjna konkurencja. Orange ok. 2km od osiedla świadczy usługę FTTH, więc wystarczyłoby tylko, by pewnie w istniejących studzienkach dociągneli światełko do osiedla i niskim kosztem mieliby potencjalnie ok. nowych 500 klientów. Zgodę zarządu na wejście Orange dałbym radę załatwić. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Brak planów na instalacje światłowodu przez rok 2017

Muszę przyznać że mam ten sam problem , mieszkam na osiedlu gdzie pan powiedział " W tym bloku zakładamy światłowód za 2 lata" a do mojej mamy która mieszka dwa bloki dalej miłe panie które ją nawiedziły powiedziały " Światłowód do końca roku będzie u Pani założony". Może główna ulica na moim osiedlu to jakaś granica. Pytając w salonie Nikt nic nie wie :c