Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu co jakieś 20 minut.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Brak internetu co jakieś 20 minut.

Witam, mam neostrade 80Mb + telewizje i telefon stacjonarny , modem funbox 2.0 i od kilku miesięcy coraz częściej internet się zawiesza tzn. nie mogę wejść na żadną stronę itp. pomaga wyłączenie i włączenie modemu. Na początku było to 2 razy dziennie teraz potrafi wyłączyć się co 20 minut i częściej. Restart całkowity modemu nic nie pomaga. Sieć przez wi-fi praktycznie nie działa tylko przez kabel. Co polecacie zrobić? Zmienić modem? Czy jest to płatne? Pozdrawiam.

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu co jakieś 20 minut.

Zgłoszenie zrób, wymienią sprzęt za darmo., ewidentnie usterka sprzętowa, tak informacyjnie kontakt z Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu co jakieś 20 minut.

Pokaz statystyki DSL z routera i czy masz IPv6 w loginie od Neostrady ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Brak internetu co jakieś 20 minut.

2.png3.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu co jakieś 20 minut.

Możesz zgłosić telefonicznie. Ale tu raczej posprawdzac samemu najpierw. Dużo masz sieci wifi w okolicy?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Brak internetu co jakieś 20 minut.

3-4, jest to małe miasteczko z domkami oddalone około 25 km od większego. Dodam że w domu są 3 urządzenia korzystające z kabla 1 z wifi, na telefonach wcale nie działa wifi. Na komputerze u szwagra działa ale np wczoraj nie mógł wejść na żadną stronę oprócz google.com i youtube.com obecnie działa już normalnie.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu co jakieś 20 minut.

@Bogus1278Ale masz załączone IPv6 trzeba go usunąć masz jak to zrobić https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Światłowód-i/Problemy-z-protokołem-quot-IPv6-quot/ta-p/19036

Z linia OK 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu co jakieś 20 minut.

Z czego masz ściany w domu?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Brak internetu co jakieś 20 minut.

stare ściany drewno + cegła, ale było wszystko dobrze przez 3 lata.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu co jakieś 20 minut.

Jeśli jest problem z wi-fi to modem/router ma usterkę, tak jak pisałem zgłoszenie i wymiana sprzętu @Bogus1278.