Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

30 litrów paliwa do Neostrady

Anonim

Nie dotyczy

30 litrów paliwa do Neostrady

"Do 24 października dla nowych klientów i do 25 października dla osób przedłużających umowę na Internet przewodowy Orange czeka bon na 30 litrów paliwa do wykorzystania na stacjach Orlen. 30-litrowy bonus otrzymać mogą za 1 zł zarówno osoby wybierające Neostradę w cenie od 39,90 zł miesięcznie, Orange Światłowód od 69 zł miesięcznie, jak i FunPack w cenie od 69,90 zł miesięcznie".

 

Gadżet za 1 zł obowiązuje przy zamówieniach przez Internet, szczegóły: http://www.orange.pl/kid,4002408058,id,4004858122,article.html

9 ODPOW. 9

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

30 litrów paliwa do Neostrady

Komentarz będący wyłącznie moją prywatną opinią. Nie jest stanowiskiem firmy.

 

Jeden z komentarzy na telepolis.pl mnie urzekł:

jak będą dawać chleb, masło i wędlinę to się skuszę... dramat jakiś.

 

🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

30 litrów paliwa do Neostrady


Jarek napisał(-a):


jak będą dawać chleb, masło i wędlinę to się skuszę... dramat jakiś.

 


Hmm... Jakiś bez prawa jazdy, tak jak sławny Jaro... 😄

 

A ja nie tak dawno przedłżyłem Funpacka... 😞  I po co? Mogłem poczekać! 😄


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

30 litrów paliwa do Neostrady

To jest poprostu kuriozum.

Firma zamiast poprawić jakość swoich usług, zajmuje się takimi pi******mi.

Jak chce kupić telefon, to przecież nie kupie starej nokii 3310 tylko dlatego że ktoś dorzuci kwintal kartofli, jak to Orange robi.

Niestety jest to psychologiczna zagrywka i większosc klientów kupuje pod wpływem impulsu. Nie analizują tego co kupują, nie porównują. Kupują tylko dlatego że dostają cos w gratisie. I tak w cenie Samsunga S7 kupują Nokie 3310 z kwintalem kartofli.

 

Dziś na YT trafiła mi się reklama "Orange prąd" Czy oni są poważni? Swojej podstawowej usługi nie potrafią świadczyć bezawaryjnie, a oni biorą się za prąd... Ale to jeszcze nic, jest Inteligenty Dom Orange, zestawy czujników, można sobie sprawdzić czy dom nie jest zalany albo nie pali się.. pod warunkiem, że jest połaczenie przez Neostradę... a z tym wiadomo jak jest.

 

Wg mnie Orange powinno się zając swoją działką, czyli dostawą internetu i robić to dobrze. A tak robi wszystko. A to co robi wszystko, robi wszystko źle.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

30 litrów paliwa do Neostrady

Z tą energią elektryczną to fajna heca. Przeczytałem ulotkę w salonie i myślę sobie - czemu nie? Facet z obsługi mówi mi, żeby przesłać mu dane mailem to przygotuje ofertę. No klawo! Wysłałem dane i otrzymuję ofertę z komentarzem: niestety wyszło trochę drożej!

Taka to jest tania oferta na energię!

Nie dajcie się zrobić w beżowe jajo!


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

30 litrów paliwa do Neostrady

Witam ,nie mogę uzyskać jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie ,dotyczące bonu na paliwo 30 l.Doradcy na czacie udzielają sprzecznych informacji!!!!!!

Moje pytanie brzmi: jak długo jest ważny bon oraz czy muszę wykorzystać go jednorazowo w całości czy mogę tankować na raty ?Może ktoś mi odpowie!!!!!!!!!!!!!!!??????????


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

30 litrów paliwa do Neostrady

A ja zostałam dzisiaj mile zaskoczona , bo nie miałam wcześniej informacji o tym, że rozdają jakieś bony przy przedłużaniu umów a tu bon, fajnie mimo iż podobno nic za darmo w dzisiejszych czasach się nie dostaje.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

30 litrów paliwa do Neostrady

po jakim czasie od podpisania umowy otrzymała pani bon?

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

30 litrów paliwa do Neostrady

Jaki Jaro?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

30 litrów paliwa do Neostrady

Ja po 2 miesiącach