Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód zwoje na słupie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Od środy nikt się nie pojawia, nie wiem czy to już koniec czy co.

 

swiatlowody nie są pospawane, nigdzie tez nie ma skrzynek założonych dziwne...


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Światłowód zwoje na słupie

@Anonim nie ma jeszcze oznaczeń. OSDXXXX OKWXXXXX etc. Jak już jest do odbioru to są oznaczenia 


IMG_20190707_185905_1.jpg

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Światłowód zwoje na słupie

Witam, propo zwojów na słupie, od 3 tygodni pracownicy NEXERY czy jak kto mogę nazwać przyjeżdżali i stopniowo zakładali kable światlowodowe ADSS na słupach, mógłby ktoś określić na jakim stopniu to jest? dodam że tu czytałem, że jak do odbioru jest to są niby oznaczenia a te oznaczenia są - Jakbyś ktoś pytał to pytam się z tego względu bo NEXERA to operator hurtowy i Orange świadczy nad łączu usługi BSA. Zostawiam tutaj screena: IMG_20200417_130752.jpg


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Światłowód zwoje na słupie

@livrdaj adres który Cię interesuje na priv, to Ci sprawdzę czy to jest popc2 czy ich sieć z możliwością BSA dla Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1246
  • 2

Światłowód zwoje na słupie

@bwlodar 

 

Czy w przypadku realizacji popc Orange przygotowuje sobie odludzia do podlaczen ia komercyjnego, czy tylko jest adres z popc i nic poinadto?

 

Nie mam na mysli ze Orange robi wiecej z popc i ksieguje cokolwiek pod popc tylko czy koordynuje w jakikolwiek sposob projekt tak, aby sobie potem podlaczyc komercyjnie innych?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Światłowód zwoje na słupie

Wie ktoś może jaki jest czas od założenia zwojów, do zespawanie splittera ? ( czekam już 6 miesięcy i nic się nie dzieje )


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Światłowód zwoje na słupie

@Kuba1705 Zapytaj raczej do odbioru technicznego sieci i do wpisu do bazy danych rejonów objętych FTTH. 

Odpowiedź, tego nie wie nikt


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 26
  • 0

Światłowód zwoje na słupie

@Kuba1705  + - tydzień czasu (zaczynając od ekipy która zakłada stelaż na słupie + zapas kabla i skończywszy na ekipie która montuje skrzynki w/w stelażu) 🙂

Sam siedzę na tym forum non stop i liczę, że ktoś kiedyś poda jakieś konkretne informacje odnośnie projektu POPC2, a tutaj taka niespodzianka ze strony orange.

W ostatnim tygodniu sierpnia pojawiła się u mnie ekipa 8 monterów którzy zakładali kable na słupy, zanim dobrze się rozbudziłem to byli już na drugim końcu miejscowości 😄

Na początku września pojawiła się kolejna ekipa która spawała te kable i montowała skrzynki orange w tych zwojach.

Da się? TAK! DA SIĘ! Nie trzeba robić instalacji przez rok czasu bo wystarczy kilka dni na powieszenie kabli + ich zespawanie. Teraz zostaje tylko czekać na testy oraz odbiór linii co podobno trwa 1-2miesięcy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Światłowód zwoje na słupie

@Kratos w mojej miejscowości wygląda to tak jeden tydzień robi ekipa od kabli, drugi tydzień ekipa od spawania. Kable przy mojej ulicy zostały powieszone w marcu natomiast ponad połowa kabli została pospawana w czerwcu. Mniejsza połowa - 3 słupy zostały bez splitterów. W ciągu tych 6 miesięcy zdążyli oddać 70% adresów, a ja dalej siedzę z LTE. Dodam jeszcze, że jakiś 1 miesiąc temu dźwig uderzył w jeden słup (jeden z tych trzech), przyjechała ekipa teletecha, postawili nowy słup i założyli Splitter (inny od wszystkich), myślałem że coś się ruszy po tej akcji ale nic 😢.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Światłowód zwoje na słupie

Tempo mają zabójcze 🙂