Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Izabelowie Małym

ROZWIĄZANE
Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 119
  • 69
  • 0

No dobra wszystko spoko ale to jest chyba jakiś żart że będę musiał czekać pól roku na to aż orange zacznie świadczyć usługi da sie to jakoś przyśpieszyć ? Albo gdzieś sprawdzić co kolwiek ?

Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 119
  • 69
  • 0

A... Własnie byłbym zapomniał mam pytanie odnośnie tego co zrobi nexera czyli jak zamontują na słupach światłowód to nie wiem wejdą do domu powiedzą kiedy bedzie można z niego korzystać itp wiecie może jak to wygląda ?

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27218
  • 17944
  • 1208

Technologii podłączeń jest kilka. Szczegóły przekażą ludzie na miejscu co będą zbierać zgody na wejście na posesję.
Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 119
  • 69
  • 0

Ja będe miał najprawdopodobniej po słupie 

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

Witam to ja @Maciejka28  lecz na nowym koncie bo nie mogłem zalogować się na stare ale przejdzmy do rzeczy . Podwykonawacy o których mówiłeś @Piotrekk85  napisał że termin montażu światłowodu się nieco wydłuży. Zamiast montować go na mojej wsi w I-II kwartale tego roku przesunęło się to na III kwartał z czego w trzecim kwartale będą go dopiero montować a zanim będzie on oddany do użytku to już inna bajka i stanie to się bo ja wiem na początku przyszłego roku. Nie ukrywam że jestem człowiekiem niecierpliwym i w związku z tym mam do was pytanie jak można ten proces przyśpieszyć ? Żeby był on oddany do użytku wcześniej . Nie wiem może zebrać podpisy od sąsiadów ze zgodą na zamontowanie światłowodu i wysłał bym skan do orange bądź nexery ? Czekam na wasze propozycje . 

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27218
  • 17944
  • 1208

Pół litra i podejdź do firmy podwykonawcy.

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

Ha ! ha ! uśmiałem się po wsze czasy ale pytam serio .

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27218
  • 17944
  • 1208

Serio. Nexera ma mało pracowników, mało umów z podwykonawcami. Moce przerobowe same się nie zwiększą.