Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Izabelowie Małym

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Napisałem powiedziało mi że narazie kie planują w mojej okolicy żadnej rozbudowy światłowodu także każdy mówi co innego


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Przeczytaj cały wątek jeszcze raz. Pisałem, że plany Orange pojawiają się po położeniu kabla. Jeszcze go nie ma. A dalszych planów - niż dwa miesiące orange nie zdradza.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

A nie przeprasza na messenger orange napisali mi że jest planowana rozbudowa ale nie znają daty


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód w Izabelowie Małym

Obserwuję ten temat od początku + inne wątki i muszę napisać:

 

 

WIELKI SZACUNEK I UZNANIE !!!!!!! DLA @Piotrekk85 i @Maciejka28 ZA TAKIE DRĄŻENIE TEMATU

 

 

Trzymam kciuki żeby udało się wskórać coś ze światełkiem Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Także jest jakiś nadzieja i wiem że orange wzięło mnie pod uwagę 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

O Jezu dziękujemy bardzo ketrasa 😂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

To jest ta sama informacja. Data wykonania wg POPC to koniec października 2020. Orange nie zdradza swoich planów powyżej 2 miesięcy. Więc nawet jak coś planuje na przyszły rok - to żaden pracownik wiążącej informacji Ci nie przekaże. Wydaje mi, że jeśli chcesz koniecznie internet od Orange - trzeba zaczekać. A jak najszybciej - to na łączach Nexery działa też TMobile i wielu lokalnych operatorów, choć nie ma żadnej pewności który będzie finalnie pierwszy. Zwykle są wszyscy w jednej dacie.

Skontaktuj się jeszcze z podwykonawcą lub kimś lokalnie. Bo na pewno widocznym znakiem będzie zbieranie pisemnych zgód na wejście na nieruchomości.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

No wiesz drążę ten temat bo nie ukrywa że bardzo chciałbym dostęp Dos zybkiego internetu a na wsi to trochę problematyczne 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Ok dzięki napewno będę śledził każdy postęp 😉 temat uważam za rozwiązany (nareszcie) 😂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Słuchaj zadzwoniłem do nich i do jutra mam czekać na odpowiedź 

(opisałem ci to na priv)

Jestom obok salonu Orange mam do niego iść? Jeśli tak to jakie sensowne pytanie im zadać żeby zdradził mi datę rozbudowy światłowodu!