Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - transfer

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2531
  • 9069
  • 45

Światłowód - transfer

@atlas_cudow zgłoś to koniecznie do Orange bo normalne to nie jest. Wygląda jakby Ci ktoś lejek włączył w systemie. Może kiedyś coś się zblokowało albo komuś paluszek się omsknął i tak zostało 😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 520
  • 3

Światłowód - transfer

Ostatecznie zgłosiłem usterkę. Technik dokładnie wypytał mnie o szczegóły i w sumie na tym się skończyło. Wg statusu, reklamacja została przekazana do innego działu i tam utknęło. Inna sprawa, że od wczoraj transfer nie spadał poniżej 50Mb, co mnie cieszy. Gdyby taka sytuacja się utrzymała, to byłbym zadowolony. Oczywiście rozumiem, że Orange gwarantuje minimum 150Mb, ale aż tak roszczeniowy nie jestem i rozumiem, że nie zawsze jest wszystko książkowo:).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13076
  • 53674
  • 626

Światłowód - transfer

@atlas_cudow  roszczenia powinny być uzasadnione, co ma miejsce w Twoim przypadku. Poczekaj do zakończenia zgłoszenia o odpowiedzi na reklamację i napisz co ustalili 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 520
  • 3

Światłowód - transfer

Taka mała aktualizacja, że pod moim zgłoszeniem pojawiła się adnotacja " Wykryto masową awarię". Faktycznie internetu u mnie nie ma, ale i nie ma chyba w całym miasteczku:). Ciekawe, czy jedno moje zgłoszenie mogło być powodem,  wyłącznia netu w całym mieście? Bo np trwa modernizacja? Dodam, że ja mam internet z Orange, a rodzice od Fiberhost - TMobile. Oni również dokładnie od 9 nie mają internetu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13076
  • 53674
  • 626

Światłowód - transfer

@atlas_cudow  jeśli operatorem jest FH to wszystkie usługi są puszczane po ich sieci. Awaria węzła dotyczy wszystkich 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 520
  • 3

Światłowód - transfer

U mnie operatorem nie jest Fiberhost.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 520
  • 3

Światłowód - transfer

Taki mały update, że od chwili naprawy " dużej awarii" nie zauważyłem najmniejszych spadków transferu:) Co ciekawe, status mojej reklamacji jest cały czas otwarty, ale na szczęście na razie naprawdę wszystko śmiga jak należy:)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13076
  • 53674
  • 626

Światłowód - transfer

@atlas_cudow  czyż nie o to chodziło?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 520
  • 3

Światłowód - transfer

Oczywiście, że o to. Po prostu wcześniej napisałem, że dam znać, jak sprawa się rozwija. Zastawia mnie to, czy to nie zbieg okoliczności i po prostu od weekendu zrobilo się ciepło. Mniej ludzi korzysta z internetu i dlatego problem się rozwiązał, a nie dlatego, że podjęta została jakaś akcja. Ale nie marudzę. Na razie działa, więc jest ok.