Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko

Orange jest zawsze złe i niedobre. Z tego co widzę, konkurencja nawet w hurcie na Twojej ulicy po łączu Orange nie chce działać.

Pytasz się o Twój adres a potem o strategię. Od wszystkiego są wyjątki.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko

Może jednak zostawisz konkurencje w spokoju, jakoś dają radę. Rozmawiamy o Orange.  Niestety, zamieszczasz nieścisłe informacje techniczne na temat mojej ulicy i sposobu podłączenia. Ale pewnie wiesz lepiej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko

Niestety bazuję na tym co jest w necie lub sam pisałeś. A z której strony masz ciągnięte światło od Bohomolca czy od kolejnych numerów na Twojej ulicy?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko

Więc nie bazuj na internecie i danych Orange, bo oni sami nie wiedzą w tym rejonie co mają. Firma od gier sama doprowadziła sobie światłowód, na pewno nie od Orange.Cała ulica jest zasilana od jednego splittera i żadne zasilanie w drugiej strony ulicy nie istnieje. Tam Orange nie ma swojego światłowodu i nigdy go nie miał. I tyle.Ale pewnie niedokładnie wiem. Splitter Mysłowicka 5.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Dostępność światłowodu

Bazy nie są aktualizowane online, tylko raz na jakiś czas.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Dostępność światłowodu

Bazy nie tylko że nie są aktualizowane, to jeszcze bardzo niedokładne. @Piotrekk85 pełen szacunek dla Ciebie dla twojej wiedzy o Orange i pomocy dla forumowiczów, ale nie przebijesz mojej wiedzy o ul .Mysłowickiej.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Jakby mi bardzo zależało na światłowodzie od Orange to już dawno bym miał tylko ja dzięki jednej osobie ale wolałem pomoc @Kierus57 który nie mógł dotrzeć przez wiele miesięcy do osoby decyzyjnej na forum czy w salonach Orange i infolinii.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Dostępność światłowodu

Strategia Orange jest podobna do tej, jak budowanie dróg przez miasta.

 

Wyremontować drogi a potem robić kanalizacje i zostawić łatane dziury.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

U mnie w tym roku ma być remontowana droga miejska w centrum miasta (pieniądze zapewnione w budżecie), w której znajduje się kanalizacja Orange i przyłącza do domków w zabudowie szeregowej. Pomimo zgłoszeń o zapotrzebowaniu na światłowód nikt do tej pory nie pojawił się by zebrać ankiety i zgody na wejście na posesję. Po wykonaniu remontu drogi mogą być problemy z wykonaniem przyłączy ze względów gwarancyjnych.

Jestem ciekawa czy jeśli orange ma podpisane porozumienie z miastem to jest informowane o tego typu inwestycjach.

Jeśli proces projektowy sieci jest tak długotrwały to wydaję mi się, że powinni zacząć od zebrania powyższych zgód.

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

U mnie światłowód jest pociągnięty w mojej gminie i idzie obok mnie (może 50m obok domu) i mi światłowodu nie  podpięli a po drugiej stronie rzeki wszyscy co mieszkają obok drogi głównej mają podłączone a tu gdzie ja mieszkam główny kabel idzie na inne miejscowości i nam w moim rejonie nikomu nie podłączyli...  Nadmienię że kolega (mieszka w innej części gminy) pytał się tych co rozciągali go czy podłączą mu to powiedzieli że nawet jak by petycje pisał to i tak mu nie podepną... Czy kiedyś jeszcze podłączą mi do domu światłowód?