Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowód a prędkość sygnału WIFI

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

światłowód a prędkość sygnału WIFI


Dragonir napisał(-a):

karta sieciowa wireless 2200N , po kablu idzie 100Mb, na dwóch laptopach pomiar  przez WIFI jest podobny


Nie jest to jakaś super karta, dopóki Miałeś słabsze łącze to nie odczuwales tego, teraz jest różnica. Mam w domu laptopa z taką karta i drugiego z lepszym modelem. Wyniki są podobne do twoich. Na drugim lapku z lepszą karta transfer po wifi jest na poziomie ponad 300mbps. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

światłowód a prędkość sygnału WIFI

Na drugim lapku z lepszą karta transfer po wifi jest na poziomie ponad 300mbps

 

Witam. Mógłbyś podać jaką kartę masz w tym laptopie. Do mojego kupiłem zewnętrzną karte tp-link ac1200 (867 na samym ac) i wykręcam 220 max. Ofertę mam 300 z funboxem 2.0 i ok 310 wykręcam na kablu na moim drugim pc i podobną prędkość chciałbym mieć na lapku po wifi. Szukam karty, która mi to zapewni. Myślałem nad kupnem asusa ac56.

 
 
Anonim

Nie dotyczy

światłowód a prędkość sygnału WIFI


Damianzg89 napisał(-a):

Na drugim lapku z lepszą karta transfer po wifi jest na poziomie ponad 300mbps

 

Witam. Mógłbyś podać jaką kartę masz w tym laptopie. Do mojego kupiłem zewnętrzną karte tp-link ac1200 (867 na samym ac) i wykręcam 220 max. Ofertę mam 300 z funboxem 2.0 i ok 310 wykręcam na kablu na moim drugim pc i podobną prędkość chciałbym mieć na lapku po wifi. Szukam karty, która mi to zapewni. Myślałem nad kupnem asusa ac56.

 

@Damianzg89 Tylko po co inwestować tyle kasy, żeby mieć kilka MB, więcej nie wystarcza, ci to pobaw się kanałami WiFi. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

światłowód a prędkość sygnału WIFI

Sęk w tym, że kartę i tak muszę wymienić (ta jest w strzępach) więc, zamiast ponownie kupować tą samą na której osiągam 220 mogę dołożyć te 80zł i kupić trochę lepszą.

Laptop ten używam na co dzień, więc chciałbym korzystać z pełnego łącz własnie przez wifi.

I tu się zastanawiam czy ten funbox 2.0 na wifi ac jest w stanie dać mi taką prędkość. Niechciał bym wydać więcej i mieć to samo bo okarze się że router nie ogarnia. Wiem, że na ac ma on 1300, ale to w teorii a różnie to bywa w praktyce i tak jak kolega wyżej pisze, że osiąga taką prędkość (300) to przed zakupem wolę się upewnić.