Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Światłowód

Witam, czy wiadomo coś na temat rozbudowy światłowodów w Wawie, konkretnie Wawer i okolice?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód


Bartek napisał(-a):

Witam, czy wiadomo coś na temat rozbudowy światłowodów w Wawie, konkretnie Wawer i okolice?


Proponuje wykonanie telefonu na 510 100 100

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód

@Bartek myślę że BOK nawet nie ma tak dokładnych informacji. Możesz napisać do działu technicznego z zapytaniem o plany inwestycyjne dla Twojej okolicy - bo myślę że tak przez słuchawkę nikt nie odpowie od razu na to pytanie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Światłowód

A jaki jest adres (e-mail) działu technicznego, jeśli można wiedzieć ???

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód

@wmarlen zadzwoń jednak może do BOK, tam podadzą Ci albo namiar, albo adres a być może przełączą Cię do osoby która orientuje się w planowanych inwestycjach w Orange. Bo jak podam Ci zwykły adres do bok-u to...możesz czekać na odpowiedź dłuuugo. Numer tel napisał Ci wyżej @Anonim.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Światłowód

Ok, Dzięki za radę ale jakoś nie chcę mi sie tracić czasu na wiszenie na słuchawce. Z wlasnego doświadczenia wiem, ze dzwoniąc na BOK za wiele się nie dowiem, datego też myślałam że ktoś ma bezpośredni kontakt (e-mail) do dzialu tech.

 

A swoją drogą fajnie by było gdyby osoba z działu tech. była dostępana na forum, z pewnoscią wyjasniła by wiele nurtujących pytań ku uciesze użytkowników.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód

Napisz tutaj prywatną wiadomość do @PiotrekDomanski Facet ma wiedzę i myślę że Ci pomoże 🙂 Pozdrawiam.