Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Izabelowie Małym

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Wiesz - taką stronę w dzień można zrobić w kwadrans. Spójrz uważnie - nie ma czasu instalacji. Ma to jeden cel - zasada lojalności i pierwszej myśli. Zwykłe techniki psychologii społecznej zastosowane nawet mało elegancko do sprzedaży. Ta strona dosyć wysoko pojawia się w google po wpisaniu odpowiednich fraz. Umowę podejrzewam trzeba podpisać na czas określony z odroczoną data instalacji. Mało kto wie, że mimo odstąpienia 14 dni w Polsce w sprawie usług stacjonarnych (bez zakupu urządzenia) można zrezygnować bez kary także po 14 dniach ale przed datą aktywacji usługi. Więc to tylko trick. Kolejna kwestia - wiele decyzji zakupowych podejmowanych jest w myśl zasady pierwsza myśl najlepsza. Więc firma chce być pierwszą. Podejrzewam że oferty cenowe nie będą się różnić o więcej niż 15 zł miesięcznie na samym internecie. Przy pakietach z tv czy z komórką - będzie większa rozpiętość cen. I tak to działa 🙃 ale czas spać 😴

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Piszą że jeżeli opublikowane plany budowy nie uwzględniają przyłączenia Pana adres... Gdzie mogę znaleźć te plany?? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Ten mail to lanie wody. A Twój nr domu jest w pliku co dałem na początku?

 

Plany dałem Ci na początku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Tak jest tam mój adres

 

Nie wiem o jakiej stronie ty piszesz i ja nic nie mówiłem o j a kicha 14 dniach no ale ok chyba ci się pomyliło z innym postem albo coś 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Chodzilo mi o stronę https://rfc.pl/zasieg/izabelow-maly/ - to lipnie wygląda że szok.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Mój numer jest w tych planach co mi wysłałeś, a oco chodzi z tym laniem wody? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

To, że to jakiś gotowy szablon w mailu - kopiuj wklej bez konkretów.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

No dobra mój adres jest w planach i co dale jak mogę to nagłośnić bo wiem już ze na 100% będę miał przewód światlowodowy w 2021 ale aby to przyspieszyć muszę.... (wiem też zaraz idę spać ale proszę odpisz mi tylko na to) 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Też tak sądzę wogle nie odpowiedzie Li na zadane pytanie a brzmiało ono tak czy jest możliwość doprowadzenia kabla światłowodowe go z Izabelówa na Izabelów Mały 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

A pobierz plik ze strony https://www.nexera.pl/siec-nexery/ białe plamy NGA - jest tam Twój adres?