Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Izabelowie Małym

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Światłowód w Izabelowie Małym

I tak trzymać. Grunt to walczyć o swoje Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

W sensie czemumialo by być więcej mnie jestem zwykłym obywatelem który stara się o światełko na wsi

Aaa już rozumiem 😂

Ostatnio jak padał deszcz to roznosilem i zachcealem sąsiadów do wypełnienia formularza 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Nie wiem co dokladnie robi Nexera, ale Orange dało taki poradnik https://biuroprasowe.orange.pl/blog/jak-przygotowac-dom-jednorodzinny-na-swiatlowod/

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Dzięki wam za miłą atmosferę i jutro postaram zrobić to wszystko co mi poradziliscie 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Już mam rozprowadza sieć Ethernet 

😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Czyli podsumowując mam zadzwonić jutro do Orange, Nexera i Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o.

Tak? Czy o czymś jeszcze zapomniałem?

Ja to mam zapał do pracy 😂 Jak bym pracował w Orange to już dawno bym sam wszystkie wsie podłączył 😂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Orange nie ma takich środków i nie ma tylu ludzi. I żaden inny operator w Polsce. To naprawdę wielkie liczby.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

No wiem tak tylko sobie mówię 😂

I o niczym nie zapomniałem???

Czy jeszcze coś mogę zrobić? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Ogólnie nie wiem czy macie w okolicy jakiegoś sołtysa lub księdza proboszcza (nie piszę tego przekornie co wielu ludzi mi tu zarzuca) - takie osoby zwykle wiedzą co się dzieje w okolicy. Też warto pomyśleć czy w okolicy nie ma jakiś "upierdliwych sąsiadów" co wszystko blokują. Bo z tego co widzę na mapce Twoja miejscowość ma większość domów rozłożonych wzdłuż jednej drogi. Nie wiem czy macie kanalizację techniczną w ziemi w okolicy? czy to będzie linia napowietrzna? Bo teoretycznie kilku sąsiadów może sprawę nieco opóźnić.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Szczerze powiem że kanalizacji nie ma w sensie przy drodze nie ma żadnych dziór nawet chodnika 

Wiesz ze jakiś sasiad może sprawiać problem? 

Ten czerwony punkt to iż below mały więc niewiem czemu mam czekać aż 2 lata na światłowód jak to można zrobić w tydzień n 

Nwm do końca o co ci chodzi (nierozumiem) ale raczej NIK p ty oblemu raczer robić nie będzie wkoncu przecież nie musi kupować światłowodu tylko dać zgodę żeby można było go powiesić

Raczej chyba będzie to linia napowietrzna. Sam już nie wiem


Screenshot_20191105_233549_com.google.android.apps.maps.jpg