Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Światłowód - przedłużenie umowy

Witajcie. Mam taki problem: po zalogowaniu się na swoje konto na orange.pl i wejściu w zmianę opcji mam taką ofertę przedłużenia światłowodu: 

 

or2.jpg 

 

Wyraźnie proponują rabat 30zł przez rok. Ale już na dole jest "Szczegoly płatności - opłąty 69,00 zł przez 24 miesiące. CZy to pułapka i rabat ma się rzucać w oczy ale naprawdę przedłużę za tyle co na dole czyli 69 zł na 2 lata?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - przedłużenie umowy

Tak, ale w tej promocji tj Supernowa w dobrej cenie jest stała cena 69 zł https://www.orange.pl/b/binaries/PL/684/regulamin%20promocji%20Supernova%20w%20dobrej%20cenie.pdf

Jest czasem inna promocja "światłowód w dobrej/super cenie" (niestety nie znalazłem na szybko aktualnego regulaminu), i tam jest 39 zł przez rok, a drugi rok po 69 zł. Tylko nie jest dostępna na terenie całego kraju.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - przedłużenie umowy

A masz tam podpięty regulamin?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Światłowód - przedłużenie umowy

Wzór umowy o świadczenie usługi Neostrada
Formularz odstąpienia od umowy
Oświadczenia Klienta - zgody
Cenniki
Cennik usługi Neostrada
Cennik usług instalatorskich
Cennik zestawów instalacyjnych
Regulaminy
Regulamin świadczenia multimedialnych usług Orange
Regulamin promocji Supernova w dobrej cenie
Regulamin zakupów w sklepie internetowym orange.pl

nie mam pojęcia w którym to będzie wpisane. zalogowałem się ponownie - dalej jest ta propozycja z rabatem i chcę z niej skorzystać ale boję się że Orange wprowadza w błąd zachęcając do przedłużenia. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - przedłużenie umowy

A nie masz tam promocji światłowód w dobrej cenie? ja dla pewności sugerowałbym zamówienie przez infolinię e-sklepu na 510700700.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Światłowód - przedłużenie umowy

nie chcę przez infolinię skoro na stronie promocja mi się podoba.

a jak kliknę przedłużam umowę to już na amen czy dopieo zobaczę warunki szczegółowe?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - przedłużenie umowy

Tak, ale w tej promocji tj Supernowa w dobrej cenie jest stała cena 69 zł https://www.orange.pl/b/binaries/PL/684/regulamin%20promocji%20Supernova%20w%20dobrej%20cenie.pdf

Jest czasem inna promocja "światłowód w dobrej/super cenie" (niestety nie znalazłem na szybko aktualnego regulaminu), i tam jest 39 zł przez rok, a drugi rok po 69 zł. Tylko nie jest dostępna na terenie całego kraju.