Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód, około 1:43

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 22
  • 0

Światłowód, około 1:43

Witam, co mogło spowodować o 1:43 jakby przeładowanie routera? Po prostu router jakby się zrestartował - dioda światłowodu na czerwono, potem na zielono, potem internet na czerwono i zielono. Trochę to trwało, ale wyrzuciło mi internet.

 

______________

* Temat został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług - Moderator Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Światłowód, około 1:43

@bozn68 @ketrasaArtur nic innego jak reset sesji. Dobrze że w nocy a nie np. podczas ulubionego serialu 🙂 🙂 🙂 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Światłowód, około 1:43

@bozn68 mogła wystąpić usterka techniczna. Warto router urchomoć ponownie i sprawdzić jak się połączył ponownie i czy internet działa prawidłowo.

 

Jak dalej występują problemy, to zgłoś na infolinii lub napisz na czacie.

Możesz samemu sprawdzić i przeprowadzić diagnozę w apce Mój FunBox.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 22
  • 0

Światłowód, około 1:43

wiem, ale to było takie coś, że wybija godzina 1:43 i router się sam restartuje, wszystko okej jest, tylko czemu się zrestartował? Wszystko działa poprawnie internet itp., tylko mam wątpliwości, bo orange dzierżawi światłowody od innego dostawcy w moim rejonie i nie wiem czy to czasami nie wina tego. Miałem od niego wcześniej internet i był, że tak powiem "kijowy".


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 22
  • 0

Światłowód, około 1:43

bozn68_0-1588930737344.png

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Światłowód, około 1:43

@bozn68 nie wiem, jak to wygląda na światłowodzie, ale na miedzi Orange często z automatu restartuje routery. Być może i tutaj też tak jest. Poobserwuj jak będzie wyglądała sytuacja w najbliższych dniach.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Światłowód, około 1:43

@bozn68 @ketrasaArtur nic innego jak reset sesji. Dobrze że w nocy a nie np. podczas ulubionego serialu 🙂 🙂 🙂 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 22
  • 0

Światłowód, około 1:43

podczas meczu turniejowego w csie :), ale na razie wyglada w sumie na ok wszystko