Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Orange na infrastrukturze Taurona

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód Orange na kablu Taurona

@rostov84 oczywiście, ale to regulowane jest umowami, bo forma "krzak" która by chciała świadczyć swoje mizerne i sługi 23 osobom byłaby traktowana jak wielcy operatorzy...

Kolejnym aspektem są punkty styku dla operatora i dostawcy...przecież to dwie różne struktury


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Światłowód Orange na infrastrukturze Taurona

Ponoć Orange ma świadczyć usługi na światłowodzie Taurona. Taką informację otrzymałem od Taurona


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Światłowód Orange na infrastrukturze Taurona

U mnie na osiedlu też Tauron powiesił światłowód i wpiął się do skrzynki Orange. Na moje pytanie dlaczego

tak z ciekawości to otrzymałem odpowiedź że albo oni ( Tauron ) albo Orange kiedyś będą być może świadczyć usługi światłowodowe na osiedlu. Oczywiście jest jeszcze inna sprawa z tym związana ale nie otrzymałem odpowiedzi w tym temacie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 131
  • 0

Światłowód Orange na infrastrukturze Taurona

U mnie jeszcze nie wiadomo,  ponieważ koło mnie światłowód ciągnęła firma, która jest lokalnym dostawcą internetu i teraz nie wiem, czy to jest ich inwestycja własna, czy Tauron wynajął ich sobie jako podwykonawcę, bo teraz nawet do przeglądów technicznych wynajmują zewnętrzne firmy. Jeśli to światłowód Taurona, to byłoby spoko, bo można będzie skorzystać z ofert innych operatorów. Ale jeśli to inwestycja lokalnego ISP, to będą mieli monopol i raczej innego dostawcy nie da rady wziąć.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Światłowód Orange na infrastrukturze Taurona