Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Opole, Koraszewskiego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Światłowód Opole, Koraszewskiego.

W 2016 roku mogłem przedłużyć umowę z moim poprzednim usługodawcą ,który 10lat nie modernizował sieci i miałem 100Mbits ,za które płaciłbym połowę taniej czyli 24.90złote plus telewizja i telefon ,z którego i tak nie korzystam razem miało dać 120złotych.

Zdecydowałem się na Orange głównie z powodu łączenia usług i to jest bardzo duży plus bycia tutaj.

Masz sporo usług ,dostajesz za to zniżki w abonamencie więc już brak możliwości stałego IP i wyższego PINGU w grach online od poprzedniego łącza przebolałem bo jeżeli chodzi o stabilność jest nie podważalna.

Konkurencja to dobra sprawa bo przez to możemy negocjować nowe umowy gdy kończy się powoli stara.

Jeżeli macie tam konkurencję wartą zastanowienia to wielki plus bo gorzej jak jej nie ma tak samo rozwój sieci to najważniejszy aspekt i gdy patrzę na komentarze na różnych forach w Polsce jest przynajmniej kilka firm ale są to najczęściej lokalni usługodawcy ,którzy mogą świadczyć usługę nawet na poziomie wyższym od Orange w przypadku gdy komuś głównie zależy na stałym IP dla użytkownika indywidualnego.

Tak to działa tam gdzie jest silna konkurencja to Orange by musiał już teraz dawać łącza 1Gbits z ruterem ,który można ustawić w tryb "BRIDGE".

Żeby nie ja na przykład to kilka osób w bloku dalej korzystało by z usług UPC a tylko powiedziałem ,że biorąc pod uwagę cenę i możliwości łącza Orange w tej chwili daje dobrą ofertę jednak ale jest u Mnie usługodawca co za 10Mbits chciał 1złotówkę więc z pakietem TV wychodziło 36złotych miesięcznie i do tego można było jeszcze pakiety kanałów dokupywać.

Polecam najpierw przetestować łącze by wyrobić sobie chociaż początkowe zdanie o nim.