Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.

Witam, 

W grudniu wysyłałem telefon z ubezpieczenia nowa ochrona wyświetlacza do ucare, wszystko fajnie szybko naprawione za dopłatą (wyświetlacz,bateria i nowe części zamienne). Jak odebrałem telefon (note 😎 to się okazało że wrócił bez rysika było to 13 grudnia ub. roku. Dzwoniłem do ucare i prosili o cierpliwość. Tydzień później dzwonie i znów proszą o cierpliwość że poinformowali serwis itd. Napisałem email tam gdzie telefon był naprawiany,czyli do CTDI, oni odpisali mi że kontaktować się z ubezpieczycielem. Wykonałem tam telefon ostatnio i znów proszą czekać. Czy ktoś może pomóc co zrobić w tej sytuacji? Rysik kosztuje ok 200zł i nie mam zamiaru kupować osobiście nowego,a zaraz miną 2 miesiące.

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.

@Browiec  oczywiście wysyłając do naprawy było zaznaczone co w zestawie?

Inna sprawa to do naprawy nie potrzeba słać rysika, co niektórzy nawet ładowarki nie dołączają, różnie bywa w serwisie i potem odzyskać fanty jest trudno, ba czasem to nie możliwe.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.

Nie było. Jedynie robiłem zdjęcia tel przed wysłaniem aczkolwiek nie wiem czy to coś zmienia.

Anonim

Nie dotyczy

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.

@Browiec  jeśli nie było wyszczególnienia co w zestawie z telefonem > do Serwisu wysyłasz, to trudno będzie teraz to odzyskać, fotki mogą pomóc ale musiałby by być jakoś potwierdzone, zresztą opis zestawu też trzeba potwierdzić, chyba że tylko telefon się wysyła, życzę powodzenia w odzyskaniu rysika, sporo kosztuje jednak 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.

Dzięki 😉

 

Tu nie chodzi tyle o samą cenę bo z tym nie ma problemu, ale o samą zasadę, rozumiem mogli zapomnieć włożyć go przy wymianie wyświetlacza itd albo dać znać od razu że nie dostanę go bo nie mam dowodów że on tam był, a tu jest takie typowe lanie wody, poczeka Pan i tak w kółko. Już nie wspomnę że ogołocili pudełko nawet z gumek do słuchawek i igły do otwierania karty sim/pamięci Emotikon: Język

Jak na autoryzowany serwis słabo i nauczka na przyszłość dobrze że telefon odesłali chociaż.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.

Piszesz reklamację na naprawę, w której zaznaczasz brak części. W obowiązku serwisu przed przyjęciem jest robić oględziny telefonu i zaznaczyć czego brakuje, gdzie są rysy itd. by potem reklamujący czegoś nie zarzucił. Na reklamację muszą Ci odpisać w ciągu 30 dni i nie powiedzą Ci po tym czasie "proszę czekać", bo jak się nie ustosunkują, to reklamacja będzie z automatu uznana za zasadna i będą musieli Ci go dosłać albo oddać koszty rysika.

Anonim

Nie dotyczy

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.

@Browiec  po co wszystko do serwisu dałeś... cały zestaw, to łakomy kąsek dla mniej uczciwych serwisantów, ja jak wysyłam fona na serwis to tylko z ładowarką, ale potwierdzam to i stan wizualny fona, bo bywa, że z serwisu telefon wraca sprawny ale obudowa zniszczona, jeśli rysik się nie znajdzie to raczej masz pozamiatane, tym bardziej że twardego dowodu, że go dołączyłeś... jak resztę która brakuje brak.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.

Ok ta reklamację rozumiem pisać do ucare? Bo jak napisałem bezpośrednio do serwisu to mnie odesłali do ubezpieczyciela. 

Anonim

Nie dotyczy

Telefon wrócił z ubezpieczenia niekompletny.

@Browiec  tak jak piszesz, do Firmy gdzie wysłałeś telefon (ubezpieczyciel fona).