Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Wielokrotnie próbowałem odłączać routery i ont. Działały i nagle przestały. Tak jakby zostały zablokowane.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Załamka. Chyba niczego nie wymyślę. Jakieś pomysły co mogło się stać? Przeszedłem do TMobile z myślą o tym, że od razu odstawię na półkę dołączony router. Jak sobie pomyślę, że 2 lata miałbym go używać to nie wiem, czy nie lepiej zapłacić 600 zł kary + 50 zł za instalację Orange, tym bardziej, że u mnie usługa od Orange całkiem dobrze działała. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

ONT też odłączyłeś?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

ONT tez odłączałem wiele razy. Jakieś ustawienie ONT musiało się zmienić, a nie można się tam zalogować, żeby sprawdzić ani zresetować.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 W jakich grach miales problemy przez zamkniete porty? Mi np. W PES 2019 nie wyszukuje przeciwnikow. O dziwo w PES 2020 Mobile nie ma takiego problemu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Złóż reklamację a nie zgłoszenie techniczne, że masz pozamykane porty na ich cudeńku i że nie możesz podłączyć swojego routera, by móc przekierować porty, przez co nie możesz grać online. Wtedy będą musieli Ci odpisać na taką reklamację. Ogólnie dziwne, że nie działa Ci Twój router.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@kozakis01 

Hej, czy już coś się zmieniło u Ciebie? Rozumiem, że masz kilka routerów i żaden z nich nie działa z ONT od T-M?

 

A kto jeszcze korzysta z T-M i czy mógłby się wypowiedzieć jak jest u niego?

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@sojer2005 Zgadza sie. Mam 2 Tplinki, na ktorych w tym samym momencie przestal dzialac Internet. Inni podobno nie maja takiego problemu. Najgorsze jest to, ze TMobile rozklada rece mowiac, ze nie ma wgladu do konfiguracji. Korzystalem z uslug kilku operatorow, ale z tak fatalnym wsparciem jeszcze sie nie spotkalem. Oczywiscie jest duze prawdopodobienstwo, ze u Ciebie nie bedzie takiego problemu, skoro u innych nie ma, ale jak juz wystapi to bedziesz zdany sam na siebie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

Jeśli odlaczyles ont, mogłeś stracić autoryzację. Zadzwoń z komórki podanej na umowie jako telefon kontaktowy na infolinię TM. Powinni Cię pokierować dalej.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85 Gdybym stracil autoryzacje to na oryginalnym routerze tez nie mialbym polaczenia. Jest jednak progres, bo wlasnie dostalem sie do ont. Musze jeszcze rozszyfrowac plik konfiguracyjny. :cathappy: