Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Ja nie mam żadnych lagów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Niektórzy z T-Mobile nie są zadowoleni:

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=56082

Ciekawe czy w usłudze bezprzewodowej routing jest taki sam jak na światłowodzie?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

Moje gratulacje @akira77 , porównujesz usługę LTE ze światłowodem, brawo 😉

Granie po LTE i oczekiwanie stabilnego pingu to już musi oznaczać wyjątkową determinację...brawo Wy 🙂

w takich momentach to się odechciewa pisać na forum...a wystarczy minimum wiedzy technicznej

mam w jednej z firm łącze światłowodowe od TMobile i zero problemów....w innej od Exatela i tak samo dobry routing wiec nie potwierdzam tych „rewelacji”


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b  Ja niczego nie porównuję - dałem tylko link do tematu. Napisałem pod spodem że jestem ciekaw czy są takie same trasy.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 32
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@akira77 z tematu można wywnioskować że trasy mocNo różnią się w zależności od twojej lokalizacji. W tamtym temacie patrzą na marginalne różnice pingu gdzieś do usa i ewidentnie problem jest po stronie zasięgu/technologii. Jakoś specjalnie bym się nad tym nie głowił.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@AsdfTeraz rozumiem. Ale co ciekawe, mam takie same trasy zarówno na światłowodzie od T-Mobile jak i usłudze DSL z której też korzystam od T-Mobile w innej lokalizacji. Podczas gdy dla odmiany inaczej jest ruch oprowadzony w światłowodzie od Orange i ich Neostradzie, jeśli dobrze pamiętam.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Tak samo jest w Orange dsl jak i ftth


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 32
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 jak wrażenia po "wygrzaniu"? Dalej pozytywnie?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Asdf  Jedynie zmienił się hop zaraz po sagemcomie, teraz idzie przez konstruktorska.net.ipartners.pl ale trasy są chyba te same co na początku bo ping bez zmian.

 

Internet śmiga tak jak śmigał, zero problemów, pingi niskie i stabilne.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Dodam że internet działa IDENTYCZNIE niezależnie od pory dnia. 9 rano, 20, 2 w nocy - o każdej porze pingi są takie same oraz sieć działa tak samo szybko bez problemów.