Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Routing T-Mobile z okolic Warszawy:

 

WP.pl:

qLpaJ6W

Vodafone.de:

gt2Ysf0

 

Hetzner.de:

CHfG5jp

 

Jakiś tam host TP:

Ks13rw6

 

Tpix.pl:

7yBCUYb

 

Vie.valve.net:

0f73fST

 

Lux.valve.net:

folSDNb

 

Serwer z Warszawy Valve:

JoUDjHs

 

Także.. Teraz ten Jakub by się przydał co nie widział różnicy między Szczecin a Warszawa.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk- 

Wspaniałe wyniki. U mnie idzie teraz wszystko przez Warszawę (Konstruktorska). Ale poniżej 10ms do wp.pl to świetnie! Ja tak nie mam.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Nie masz, bo musi Ci trasę przebyć przez jakieś routery dodatkowe i przez to masz trochę więcej ms. 🙂

 

Mógłbyś dla porównania jeszcze raz powstawiać wyniki do tych samych hostów co ja (w jednym poście jak ja), będzie łatwiej porównać.

 

Mi się podoba bardzo wynik do vie.valve.net i do hetzner.de.. Niecałe 20ms i 20ms do Niemiec? WoW.

 

A Ty chyba @Banan9 nie masz co się zastanawiać 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Faktycznie, super pingi. Nawet jeśli dodać 5 ms u mnie to i tak wychodzi bardzo dobrze, dużo lepiej niż mam w Orange. Ciekawe jak z jakością pingu, ale domyślam się że również problemów nie ma.

 

EDIT: Porównaj mój ping do vie.valve.net do T-Mobile. Przepaść 😄

1.png

 

Już nie mówiąc o jakości pingu gdzie ledwo 8 pakietów wysłane a już skok do 61 ms 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

no ja od początku mówiłem że T-Mobile ma bardzo dobre punty styku, trochę ich znam z innej firmy 😉

oczywiście na razie nie mają takiego efektu skali jak Orange ale mają dużo ciekawsze peeringi z innymi operatorami, zwłaszcza krajowymi, te wartości tylko potwierdzają że nie mają problemu z przeciążeniem połączeń, i potrafią dość szybko rozbudowywać połączenia jak pojawia się potrzeba czy wąskie gardło


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Dałoby radę jeszcze pokazać kilka testów do serwerów EU z: https://www.predkosc.pl/ping-test/  bo na Orange mam straszne skoki prawie wszędzie gdzie nie sprawdzę i nie wiem czy to kiepskie serwery czy Orange.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Pewnie da radę, ale to jak będę w domu to z nim się zgadam i jak będę miał wyniki to wrzucę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Dałoby radę pokazać jeszcze do eu.battle.net? Niedługo wyjdzie Warcraft 3 Reforged i nie ukrywam że bym pograł (już zamówiłem preorder kilka miesięcy temu), a z Orange jest różnie 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

@-brtk-  Dałoby radę pokazać jeszcze do eu.battle.net? Niedługo wyjdzie Warcraft 3 Reforged i nie ukrywam że bym pograł (już zamówiłem preorder kilka miesięcy temu), a z Orange jest różnie 🙂


NPHk3GW

qmASL1m

jGhs84k


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Dzięki. Przyzwoite pingi, lepsze niż mam w Orange. Jedynie do eu.battle.net mam mniej bo 33 ms, ale wiadomo że liczy się jakość pingu, a w Orange w każdej chwili może podskoczyć do 100+ 😉