Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Ostatnio pograłem trochę w PUBG Lite i nagrałem video na youtube odnośnie gameplay'u.

 

Mam włączone wszystkie statystyki, ping i pakiety można zobaczyć po lewej stronie: https://www.youtube.com/watch?v=JWPEHIneR9c


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 32
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Orange ftth od ok 20 dostępne, czekam aż przekażą adresy. Zdam relację po nowym roku.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

Ostatnio pograłem trochę w PUBG Lite i nagrałem video na youtube odnośnie gameplay'u.

 

Mam włączone wszystkie statystyki, ping i pakiety można zobaczyć po lewej stronie: https://www.youtube.com/watch?v=JWPEHIneR9c


Jak tam tMobile? Dalej bez problemów, bo w przyszłym tygodniu kończy mi się umowa z Orange i zastanawiam, czy zaryzykować zmianę? 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@kozakis01  Nie mogę narzekać. Ogólnie chodzi bardzo dobrze, brak przerw w dostawie czy awarii, jeśli coś nie działa to dlatego że nie działa a nie dlatego że dostawca ma zepsuty styk 😉

 

Jedynie w ostatnią sobotę zauważyłem pingi większe o 5-10 ms wieczorem, ale nie było packetlossa ani innych problemów, grało się dobrze.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

@kozakis01  Nie mogę narzekać. Ogólnie chodzi bardzo dobrze, brak przerw w dostawie czy awarii, jeśli coś nie działa to dlatego że nie działa a nie dlatego że dostawca ma zepsuty styk 😉

 

Jedynie w ostatnią sobotę zauważyłem pingi większe o 5-10 ms wieczorem, ale nie było packetlossa ani innych problemów, grało się dobrze.


Są gry, w których masz niestabilne pingi? Nie zauważyłeś problemów z pobieraniem plików? Wspominałeś wcześniej o jakimś serwerze, z ktorego pobieranie było mocno ograniczone (do KB/s, z tego co pamiętam). Trafiły się też inne?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

We wszystkich grach jakie gram pingi są stabilne i w miarę niskie. Z pobieraniem plików jest różnie, ale nie ma tragedii. Ze steama jest zawsze pełna prędkość, z innych się waha między 20-35MB/s, jednak rzadko kiedy spada do niskich wartości.

 

Ostatnio nawet zagrałem kilka wingmanów z kumplem w CS:GO (w CSie jestem totalnym noobem :D) i tam pingi są bardzo dobre, w granicach 5 - 25 ms, (zależy od serwera) spokojnie dało radę grać i wygrywać, zero odczuwalnych problemów z siecią.

 

Z hetzner.de dalej się pobiera bardzo wolno, ale stamtąd na szczęście niczego nie potrzebuję, póki co nie narzekam na pobieranie, mogłoby być lepiej ale nie jest źle.

 

Dorzucę jeszcze porównanie pingów do serwerów moda Median XL Sigma do Diablo 2, testowałem kilka miesięcy temu na Orange i teraz przetestowałem na T-Mobile:

 

Orange: https://prnt.sc/oy3e3g

T-Mobile: https://prnt.sc/qhpdti


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

Ostatnio nawet zagrałem kilka wingmanów z kumplem w CS:GO (w CSie jestem totalnym noobem :D) i tam pingi są bardzo dobre, w granicach 5 - 25 ms, (zależy od serwera) spokojnie dało radę grać i wygrywać, zero odczuwalnych problemów z siecią.

 


 W CS pingi stabilne, bez skoków?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Są minimalne skoki o 2-3 ms jedynie, czyli nic. Ostatnio grałem to wahało się między 7 a 9. Wyżej nie podskoczyło, przynajmniej nie zauważyłem.

 

Chociaż to chyba zależy też od serwera. Znów przed chwilą zagrałem wingmana z randomem jakimś i tym razem miałem między 15-25 ms.

 

Aczkolwiek inaczej pokazuje w tabeli wyników a inaczej w prawym dolnym rogu, w tabeli mam 11 a na dole 23:

2.png

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

Są minimalne skoki o 2-3 ms jedynie, czyli nic. Ostatnio grałem to wahało się między 7 a 9. Wyżej nie podskoczyło, przynajmniej nie zauważyłem.

 

Chociaż to chyba zależy też od serwera. Znów przed chwilą zagrałem wingmana z randomem jakimś i tym razem miałem między 15-25 ms.

 

Aczkolwiek inaczej pokazuje w tabeli wyników a inaczej w prawym dolnym rogu, w tabeli mam 11 a na dole 23:

2.png

 


Ładne wyniki. Najważniejsze, że nie ma skoków.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Gram i nie narzekam, a dodam że jestem dość wymagający w kwestii połączenia internetowego, co można się przekonać po moich postach jak miałem jeszcze Orange 😉