Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Router nie jest słabą stroną, tylko to, że nie dają dostępu do panelu.. Nawet w tym dodatkowo płatnym..


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Tym razem trafiłem już na bliższy serwer bo tylko 35 ms. Zagrałem kilka gier i wszystko elegancko chodzi, zero lagów czy cudów typu ''strzelałem ale gość nie otrzymywał obrażeń'' tak jak to bywało przez 3 lata 😉

 

aaaa.png

 

To mój ostatni screen i już więcej nie wrzucam bo zaraz znowu ktoś się przyczepi. Ogólnie internet do gier bardzo dobry, trochę gorzej z pobieraniem z niektórych serwisów i niemożnością odblokowania portów, ale w grach śmiga elegancko.

 

Jeśli ktoś chce bym mu sprawdził trasy i ping do serwerów w różnych grach to śmiało pisać mi na priv.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk- 

To ciekawe że nie dają dostępu do panelu...druga Vectra? 😉

ale przynajmniej kolega @Banan9 zadowolony ze wreszcie może pograć...w końcu chodziło o internet dla graczy!


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b  Odnośnie konfiguracji to fakt jest taki że T-Mobile należy się mocna bura za to że nawet nie pozwala na odblokowanie portów. Chyba nikomu nic by się nie stało i nikt by nie stracił nic gdyby klient mógł chociaż zrobić port forwarding... porty to podstawa w sieci. Tym bardziej że UPnP jest kulawe.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

To samo masz w Vectrze dlatego tam tez ludzie często kupują własny router i stawiają za modemem 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b W Inea jest to samo. Tylko tam nie można nawet routera zmienić na własny 😞 Jest to teraz bardzo popularna metoda ubezwłasnowolniania abonentów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@WabolMonster  Nie wiedziałem że aż tylu dostawców nie pozwala na config sprzętu... pod tym względem Orange wypada całkiem dobrze 😄


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 32
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Najgorzej w upc - jak problem nie jest w oprogramowaniu/konfiguracji i występuje po stronie niezastepowalnego modemu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

ConnectBox w UPC to szrot, ja do 300Mb/s dostałem Giga ConnectBoxa, który jest lepszy od poprzednika. Nie ma aż takich problemów jak puma6, pomimo że jest na puma7.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 32
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Mam gcb i pomimo niezłego sygnału mam lagspike po sekundę w godzinach szczytu. Podejrzewam przeciążenie w bloku albo jednak sam docsis.