Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nowa oferta od 18.06

Nie rozumiem tej dyskusji.

 

Dla @-brtk-   UPC działa dobrze, dla Was źle. Życie, tak już jest. Tak samo Orange - dla Was działa dobrze, dla mnie źle. Trzeba to zrozumieć. To że UPC działa dobrze np w Gdańsku to nie znaczy że będzie dobrze np w Krakowie.

 

Tak samo Orange. U mnie w mieście znajomi narzekają na Orange i to bardzo, nie wiem co jest nie tak ale u mnie Orange to padaka i tyle. Niby youtube i twitch działa lepiej, ale w grach jak dla mnie Orange to dalej kiepski dostawca.

 

Dodam że wczoraj zaczął się steam summer sale 2019, masa przecen na steamie. Postanowiłem kupić PES 2019 bo jest 50% taniej i przetestować jak śmiga. Po kilku meczach postanowiłem zrobić refund 🙂 W singlu zero lagów i opóźnienia, w multi w każdym meczu lagi, zatrzymywanie gry, spore opóźnienie jakby ping był trzycyfrowy, mimo że zaznaczyłem że chcę graczy tylko z najlepszym pingiem do mnie.

 

Cóż poradzić. Dodam że kilka lat temu zanim miałem Orange to grywałem w PESY i FIFY online i lagów nie miałem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Nowa oferta od 18.06


@Anonimnapisał(-a)

 

Telewizje zostawiłem na koniec - miałem TV w UPC dwa lata i obraz był... Lekko mówiąc - niezbyt dobrej jakości, a jak była burza czy coś - to - mniej jak w CP, ale jednak były piksele i... Z resztą mam nagrania na komputerze, mogę podesłać jak to wyglądało 🙂 

I to nie tylko na moim dekoderze, więc no.

Teraz mam telewizje w Orange i obraz jest żyleta, kanały w 4K to już w ogóle miód malina i taki El Classico w 4K to coś niesamowitego. Coś też o czym w UPC mogłem pomarzyć. 


Tu muszę ostro zaprzeczyć. To co mówisz jest prawdą dla niemalże statycznych scen. Praktycznie wszędzie, gdzie jest szybki ruch lub trochę szczegółów szybciej przemieszczających się, obraz posiada charakterystyczne objawy dla słabego encodingu i bitrate'u, czyli utrata detali, duże kwadraty w tych miejscach. Co śmieszne często logo danej telewizji robi się "rozmazane". Mały off nie zaszkodzi skoro o tym wspomniałeś. To mnie drażni w IPTV w Orange, nie tak bardzo jak słaby routing, aczkolwiek jest poprawa jeśli chodzi o gubione pakiety, niegdyś musiałem praktycznie cały czas grać przez VPN...

 

Chętnie bym zobaczył petycję o zwiększenie bitrate'u + mocniejszy encoding dla posiadaczy światłowodu (miedź raczej by musiała zostać ze starymi ustawieniami). Któryś z community guru chętny do zaproponowania pomysłu w odpowiednim dziale? Nie wierzę, że tylko mnie to w oczy kole 🙂 Peace.

 

P.S. Z tego co piszesz to serdecznie współczuję UPC jeśli tu jest obraz żyleta.

P.S2 Ja tu muszę na noc całkowicie wyłączać ICU 100, bo trybie gdzie pokazuje tylko godzinę (wyłączony) grzeje się tak samo jak przy normalnej pracy 😄 każde dodatkowe źródło ciepła muszę eliminować przy okazji ostatnich upałów

P.S3 Żeby nie było, moja dziewczyna uważa, że jakość jest OK. Jej te artefakty nie przeszkadzają, ale widzi je oczywiście.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 18.06

@Flocc oglądam dużo piłki nożnej, siatkówki i filmów.

Gdybym miał w telefonie aparat 60fps, to bym nagrał jak to wygląda 😉

Na prawdę jest u mnie bardzo dobrze 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

Opublikowano papiery...

 

Screenshot_20190628_071328.jpg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

Odstąpienie od umowy w kanałach zdalnych 600 zł... 🤬🤬🤬

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

T-Mobile pozamiatalo ofertą...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 90
  • 0

Nowa oferta od 18.06

Zawsze to jakaś konkurencja. 🙂

Proponuję sprawdzić ofertę z podaniem dokładnego adresu. Standardowo widzę takie ceny:

59 zł (100 Mbps)

69 zł (300 Mbps)

89 zł (900 Mbps)

 

Po podaniu adresu ceny spadają:
45 zł (100 Mbps) / od 25 miesiąca 110 zł

55 zł (300 Mbps) / od 25 miesiąca 160 zł

65 zł (900 Mbps) / od 25 miesiąca 210 zł

To już wygląda lepiej. Szkoda tylko, że umowa na 2 lata.

 

 

 

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nowa oferta od 18.06

Do tego te pingi takie jak na Orange albo nawet gorsze 😄

 

Jedyny plus to taki że są w PLIX. Jednak czy warto tyle płacić za PLIX?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta od 18.06

Jak 65zl za 900mbit to pozamiatane orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

A doliczyć trzeba telefon.